10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 971415

Fitmin cat Purity Indoor 10kg

Fitmin cat Purity Indoor 10kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Kompletní krmivo pro dospělé kočky žijící promárně nebo trvale v interiéru. Až 69% proteinů živočišného původu.
Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 889 Kč
188,90 Kč/kg
Zboží od: MALL
1 889 Kč
188,90 Kč/kg
S novou kartou za

Popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky žijící v bytě.

Benefity:

 • Rybí maso: je zdrojem plnohodnotných bílkovin, tuku s vysokou biologickou hodnotou, vitamínu A, D a skupiny B a minerálních látek – vedle fosforu, fluóru a sodíku je to zejména jód, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy.
 • Meduňka: napomáhá při zklidnění, uvolnění a zajištění dobrého trávení.
 • Yucca Shidigera: pro podporu funkce imunitního systému, činnosti jater a ledvin. Působí ma vyvazování střevních plynů a snížení zápachu výkalů.
 • Černý rybíz: složka bohatá na vitamíny a minerály. Má pozitivní vliv na proces zpomalující stárnutí, posiluje obranyschopnost organismu a pozitivně působí na elasticitu cév.
 • Vojtěžka: má pozitivní vliv na trávicí trakt a očistu ledvin. Působí pozitivně na buněčný metabolismus organismu, pomáhá organismus chránit a regenerovat.
 • Chlorella: obsahuje významné zastoupení vitamínů, minerálů a bílkovin, díky kterým má mnoho pozitivních účinků na organismus. Oddaluje stárnutí, má pozitivní vliv na krevní obraz a detoxikaci organismu.
 • Kustovnice: díky obsahu vitamínů a stopových prvků příznivě ovlivňuje obranyschopnost a imunitu organismu. Posiluje zrak, zlepšuje krvetvorbu a stav kůže.

Složení:

 • rybí maso (45 % sleď čerstvý, 19 % rybí maso sušené – treska, mořský úhoř a sardinka, 5 % losos čerstvý), farmářské brambory, hrášek, drůbeží tuk, řepná vláknina, pivovarské kvasnice, slepičí vejce, za studena lisovaný olej z norských lososů, lněné semeno, vojtěška 1,5 %, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae , černý rybíz 1 %, bylinný komplex ( lístky kopřivy dvoudomé, lístky smetánky lékařské, květy heřmánku pravého, lístky meduňky lékařské 0,17 %, květy lípy srdčité), minerální látky, kořen čekanky, plod goji 0,2 %, sladkovodní řasa Chlorella 0,05 %, juka shidigera 0,05 %.

Doplňkové látky:

 • stopové prvky: železo 156 mg (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem), měď 17 mg (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem), mangan 43 mg (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem), zinek 131 mg (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem), selen 0,5 mg (doplněno organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060), jód 2,8 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým); vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinky: vit. A 21700 m.j., vit. D3 1260 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 260 mg, vit B1 14 mg, vit B2 26 mg, vit B6 17 mg, vit B12 170 µg, vit. C 225 mg, niacinamid 130 mg, pantothenan vápenatý 45 mg, kyselina listová 4,7 mg, biotin 1,1 mg, cholinchlorid 2800 mg, taurin 1320 mg; aminokyseliny: DL-methionin 7340 mg, antioxidanty, konzervanty.
  *Použité fotografie mohou být ilustrační.