TRAINER Personal Senserinal Adult Medium/Maxi 3kg
579 Kč 393 Kč

Krmivo Trainer Personal Senserinal Adult je krmivo pro dospělé psy středních a velkcýh plemen s citlivými ledvinami, podporuje močové ústrojí. Granule obsahují vepřové maso.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy&Jun M/M kachna 12 kg
1 600 Kč 1 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Granule jsou vhodné pro štěňata středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním kachním masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy&Jun M/M kachna 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg
1 499 Kč 1 109 Kč

Novinka

Granule jsou vhodné pro psy středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jehně&rýže 7 kg
1 100 Kč 889 Kč

Novinka

Granule jsou vhodné pro psy malých plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním jehněčím masem. TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jehně&rýže 7 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg
1 100 Kč 879 Kč

Novinka

Granule jsou vhodné pro psy malých a středních plemen, kteří jsou náchylnější k potravinovým alergiím. Monoproteinové krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.