Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022276715

DELIKAN CD Lamb and Rice 23/11 15kg

DELIKAN CD Lamb and Rice 23/11 15kg

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
DELIKAN CD Lamb and rice Kompletní krmivo pro psy s jehněčím masem a rýží Krmivo splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní, nutričně a dieteticky plnohodnotnou výživu s velmi vysokou stravitelností a nízkým rizikem alergie. Je vhodné pro všechny kategorie dospělých psů… Celý popis
1 537 Kč
102,47 Kč/kg
Prodává COBBYS PET
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 537 Kč
102,47 Kč/kg
Poslední 3 kusy
Levněji s novou kartou za

29.6.2022 - 30.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

DELIKAN CD Lamb and rice

Kompletní krmivo pro psy s jehněčím masem a rýží

Krmivo splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní, nutričně a dieteticky plnohodnotnou výživu s velmi vysokou stravitelností a nízkým rizikem alergie. Je vhodné pro všechny kategorie dospělých psů včetně březích a kojících fen. Vysoce plnohodnotná složka jehněčího masa zabezpečuje optimální aminokyselinové složení proteinů. Rýže jako zdroj glycidovou složky zvyšuje dietetiku a stravitelnost tohoto krmiva. Vyšší podíl vitamínu C podporuje biosyntézu kolagenu, potřebného pro optimální růst a vývoj kostní a chrupavčité tkáně. Použitá probiotika optimálně osidlují střevní trakt žádoucí mléčnou mikroflórou a preventivně brání vzniku řadě bakteriálních onemocnění. Napomáhají i k optimálnějšímu využití všech živin a vitamínů. V krmivu jsou navíc protilátky IGY vázané na vaječnou hmotu, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci v organismu psů řady patogenních virů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií. Pro své živinové složení a obsah látek chránící střevní mikroflóru a podporující imunitní systém je krmivo mimořádně vhodné především pro psy s alergií, a pro psy v rekonvalescenci.

Složení: obiloviny (rýže, kukuřice), maso a produkty živočišného původu 30% (sušené maso z ovcí, drůbeží játra), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný gluten, cukrovarské řízky, pšeničné kličky), tuky a oleje (drůbeži tuk, slunečnicový olej ), kvasnice, yucca, minerální látky, vitaminy. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, ochucovadla.

Analytické složky: Hrubý protein 23%, hrubé tuky a oleje 11%, hrubý popel 6,8%, hrubá vláknina 4%.