Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 785899

Pedigree Vital Protection granule hovězí se zeleninou pro dospělé psy malých plemen 12kg

Pedigree Vital Protection granule hovězí se zeleninou pro dospělé psy malých plemen 12kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Vital Protection od značky Pedigree je 100% kompletní, vyvážené a velice výživné mokré krmivo pro psy. Navíc je vyvinuto ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat.
Celý popis
749 Kč
689 Kč
57,42 Kč/kg
Prodává MALL
749 Kč
689 Kč
57,42 Kč/kg
S novou kartou za

Ihned k odběru na prodejně
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Pedigree Vital Protection granule hovězí se zeleninou pro dospělé psy malých plemen 12 kg

  • Bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat
  • Pomáhá při péči o ústní dutinu, dobré trávení, zdravou kůži a srst a přirozenou obranyschopnost organismu
  • 100% kompletní a vyvážené, výživné suché krmivo pro psy malých plemen
  • Chutné suché krmivo obsahuje menší granule, které se snadněji žvýkají

Obsah

  • Složení: Cereálie, maso a výrobky živočišného původu (20 %, včetně 4 % hovězího v hnědých granulích*), oleje a tuky (obsahuje 0.5 % slunečnicového oleje), výrobky rostlinného původu (včetně 4 % sušené řepné dužiny), minerální látky (včetně 0.3 % trifosforečnanu sodného jako aktivní přísady v hnědých granulích*), zelenina (včetně 0.5 % sušené mrkve (ekvivalent 4 % mrkve) v oranžových granulích* a 1 % sušeného hrášku (ekvivalent 4 % hrášku) v zelených granulích*), rostlinné bílkovinné extrakty. *Hnědé granule zpravidla 80% produktu, jak oranžové granule, tak zelené granule zpravidla 10 % produktu.
  • Analytické složky: Protein: 22.0, obsah tuku: 13.0, obsah anorganických látek: 7.0, hrubá vláknina: 2.3, omega-6 mastné kyseliny: 2.7, železo: 12.6 mg/100 g.
  • Doplňkové látky na 1 kg: Antioxidanty; Nutriční doplňkové látky: Vitamin A: 14450 IU, Vitamin B₁: 6.8 mg, Vitamin B₂: 11.6 mg, Vitamin B₆: 3.0 mg, Vitamin D₃: 1594 IU, Vitamin E: 100 mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 6.9 mg, Jód (Jodid draselný): 1.7 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 31.5 mg, Selen (Seleničitan sodný): 0.28 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 89.3 mg.

Doporučené dávkování viz obal.

Uvedená množství jsou pouze informativní. Individuální potřeby psů mohou být odlišné od doporučené dávky a závisí na úrovni aktivity, plemenu a věku. Proto můžete upravit dávky tak, abyste udrželi svého psa v optimální kondici. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo.Při přechodu na nové krmivo jej postupně přidávejte k původnímu krmivu a rozdělujte ho na porce podle potřeb vašeho mazlíčka. Potřebujete-li informace ohledně krmení, navštivte naši webovou stránku nebo se obraťte na naši servisní linku. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.