Tepro Tucson

Tepro Tucson

Hodnocení: 5
1 990 Kč

Smaltovaný gril Tucson ve tvaru koule s inteligentním systém pro snadné čištění a odvětrávání grilu lze doplnit o příslušenství MULTI-ROŠT.

Tepro Toronto
3 500 Kč 2 887 Kč

Elegantní patentovaný kufříkový design v kombinaci s robustní konstrukcí je zárukou pro ideální poměr designu a užitných vlastností.

Tepro Toronto XXL

Tepro Toronto XXL

Hodnocení: 5
5 700 Kč 4 891 Kč

Zahradní gril Tepro Toronto XXL – elegantní kufříkový design v kombinaci s robustní konstrukcí je zárukou pro ideální poměr ceny a užitných vlastností. Systém výměnných dílů Tepro MULTI-ROŠT je součástí vybavení grilu.

Tepro Key West
899 Kč

Smaltovaný gril ve tvaru koule s inteligentním systém pro snadné čištění a odvětrávání grilu.

Tepro San Francisco
5 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Patentovaný elegantní zahradní gril San Francisco s bohatým variabilním příslušenstvím a masivní stabilní konstrukcí. Součástí grilu je také MULTI-ROŠT systém, regulace výšky roštu, odnímatelný popelník a regulace přívodu vzduchu.

Tepro Habanero
2 690 Kč 2 152 Kč

Gril na dřevěné uhlí Habanero z řady Chill & Grill, sestavíte bez použití šroubů a matic za pouhé 3 minuty! Praktický masivní gril na Vaši zahradu.

Grily na dřevěné uhlí

Rádi grilujete na zahradě i na cestách? Na Mall.cz si vyberete gril podle svých představ. V nabídce máme piknikové, cestovní i jednorázové a zahradní grily na dřevěné uhlí!

Vybírat můžete od výrobců Happy Green, Fieldmann, SOMAGIC, TimeLife, Napoleon, Activa a mnoha dalších.

Pokud máte na zahradě dostatek místa, doporučujeme pořídit také výkonné udírny nebo pece na pizzu, díky kterým si vyudíte voňavý kousek masa, sýry nebo upečete lahodnou pizzu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Grily na dřevěné uhlí.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Grily na dřevěné uhlí výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Grily na dřevěné uhlí akce.