Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Mahi Mahi 15 cm

Značka: Daiwa Náš kód: 100002154422
Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Mahi Mahi 15 cm

Partnerský prodej

Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Mahi Mahi 15 cm

Dickfin Live Shad představuje další mezník ve vývoji gumových nástrah, už během prvních testů u vody jsme s touto nástrahou chytli mnoho krásných štik a okounů. Celý popis

234

234 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Dickfin Live Shad představuje další mezník ve vývoji gumových nástrah, už během prvních testů u vody jsme s touto nástrahou chytli mnoho krásných štik a okounů.

Dostupné ve velikostech 10cm, 15cm a 20cm, které pokrývají téměř všechny oblasti použití při přívlači na candáty a okouny. Během testů v Norsku jsme s touto nástrahou – 20cm verzí byli úspěšní při lovu tresek. V tomto případě představuje Live Shad téměř nekonečné možnosti použití. Při trollingu funguje tato nástraha bezchybně a loví téměř na požádání. Tělo je inspirováno realistickým tvarem oukleje obecné – oblíbené kořisti candátů a okounů. Duckfin Live Shad se naklání i při pomalém pohybu a má tak velmi přitažlivou doprovodnou akci. Barevná škála, která pokrývá celé spektrum od tlumených tónů až po křiklavé odstíny, umožňuje výběr správného modelu pro každou vodu. Přírodní design, který je postavený na rybách, které jsou populární kořistí predátorů jako pstruh duhový, plotice, okoun, stejně jako štika jsou aplikovány na povrchu nástrahy pomocí speciální technologie. To umožňuje výrobu nových realistických nástrah, které nebyly doposud dostupné. Opravdu skvělá nástraha, která chytá ryby kdykoliv a kdekoliv.

 

Balení: 10 cm – 3ks, 15 cm – 2 ks, 20 cm – 2ks.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Délka 15 cm
Výrobce Daiwa