Pilot Pryž Frixion

Pilot Pryž Frixion

Hodnocení: 4
45 Kč

Guma vhodná pro gumovací pera Pilot FriXion (rollery, zvýrazňovače, fixy) s termosenzitivním inkoustem. Nežmolkuje, nepráší. Guma není vysunovací ven z pouzdra. S poutkem na zavěšení.

Pilot Pryž 8901

Pilot Pryž 8901

Hodnocení: 5
29 Kč

Gumovací pryž bez PVC. Čistota pro papír i pro životní prostředí. Hladké gumování. Drží částečky pohromadě, proto zanechává Váš stůl v čistotě. Vyrobena bez PVC a bez jedovatých plynů. Obal je vyroben ze 100% recyklovaného papíru.

Y-Plus Pryž Parakeet mini vystřelovací mix barev
18 Kč

Zábava s barevnou pryží ukrytou v plastovém obalu se stiskacím mechanizmem. Stiskem tlačítka snadno pryž vysunete a schováte zpět do obalu ve tvaru ptačího zobáku. Rozměr pryže: 58 × 23 × 18 mm. Mix barev.

ToyCompany Hot Wheels 3D guma na gumování
29 Kč

Stylová 3D guma v designu Hot Wheels. Různé designy – odesíláme náhodně dle aktuální skladové zásoby. Oficiální licence. Velikost gumy (autíčka) cca. 6cm.

Bic Guma FUN 3ks
40 Kč

Ultra pružná, měkká pryž, bez PVC. Skvěle gumuje všechny typy grafitových tužek.

Comix Pryž Comix High Efficient E1002 1ks
17 Kč

Pryž Comix High Efficient E1002 1ks vysoce kvalitní univerzální pryž vyrobená z ekologického materiálu TRP, žádné toxiny ani zápach je vhodná pro použití do kanceláře, domácnosti, ale i do školy pro ruční práce a různé umělecké aktivity.

Comix Pryž Comix Mini Softy E1004 1ks
18 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pryž Comix Mini Softy E1004 1ks vysoce kvalitní univerzální pryž vyrobená z ekologického materiálu TRP, žádné toxiny ani zápach je vhodná pro použití do kanceláře, domácnosti, ale i do školy pro ruční práce a různé umělecké aktivity.

Comix Pryž Comix Professional E1008 1ks
23 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pryž Comix Professional E1008 1ks vysoce kvalitní univerzální pryž pro profesionální použití vhodné do kanceláře, domácnosti, ale i do školy pro ruční práce a různé umělecké aktivity. Jemné a čisté gumování, nešpiní, neabrasivní – neobsahují brusné částice. Pro všechny tvrdosti obyčejných tužek.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Gumy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Gumy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Gumy akce.