10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 39290459

Ledragomma LEDRAGOMMA TONKEY SOFFBALL Maxafe míč 26 cm, modrá

Ledragomma LEDRAGOMMA TONKEY SOFFBALL Maxafe míč 26 cm, modrá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Soffball Maxafe o průměru 26 cm od výrobce Ledragomma jsou lehké a velmi odolné míče vyrobené z kvalitního materiálu. Míče mají stejné vlastnosti jako Overball, ale mají vyšší odolnost a nosnost. Celý popis
190 Kč
Zboží od: YATE
190 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

29.7.2024 na výdejním místě
29.7.2024 na vaší adrese

Popis

Soffball Maxafe o průměru 26 cm od výrobce Ledragomma jsou lehké a velmi odolné míče vyrobené z kvalitního materiálu. Míče mají stejné vlastnosti jako Overball, ale mají vyšší odolnost a nosnost. Každodenním používáním míčů Soffball můžete zlepšit držení těla, ohebnost, pohyblivost, sílu, mrštnost, koordinaci, smyslové vnímání, krevní oběh, rovnováhu, aerobní výkonnost a motorickou kontrolu. 

Povrch gymnastického míče SoffBall Maxafe® je obzvláště příjemný na dotek a vyznačuje se velmi příjemnou sametovou strukturou. Díky této vlastnosti je velmi různorodý a lze jej bezpečně používat při nejrůznějších aktivitách: od použití v tělocvičně nebo rehabilitačních centrech až po využití při funkčním tréninku, doma a v kineziologii.

Výrobky Maxafe jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který má zvětšenou bezpečnostní odolnost při poškození. To znamená, že při náhlém propíchnutí nebo poškození míče vzduch uchází pomalu a nedochází k celkovému prasknutí míče.

Baleno v PE sáčku s návodem ke cvičení.

Materiál: Flexton Silpower
Barva: modrá
Průměr: 26 cm
Nosnost: 150 kg

 

Výrobce: Ledragomma, Itálie