Kvalitní Pevné handsfree sady do auta

U nás na MALL.cz prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i pevné handsfree sady do auta. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás na MALL.cz?

Zobrazit více
  • Zboží doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Můžete využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
  • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie pevné handsfree sady do auta nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
  • Máte nějaké dotazy? Zákaznická podpora MALL.cz funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si nejnovější zboží ze sekce pevné handsfree sady do auta nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.cz nabízíme nejen pevné handsfree sady do auta.

SuperTooth BUDDY, Bluetooth HF na stínítko, černá - zánovní
1x

SuperTooth BUDDY, Bluetooth HF na stínítko, černá - zánovní

1 199 Kč
1 103 Kč
Zánovní

Přenosné Bluetooth handsfree Supertooth Buddy je ideální společník pro pohodlné a bezpečné telefonování na cestách bez pokut. Buddy zaujme svou malou velikostí, jako ostatní handsfree Supertooth se umísťuje na sluneční clonu v interiéru vozidla – toto řešení skýtá mnoho výhod. Necloní při výhledu z vozidla, zároveň je blízko hlavy řidiče pro perfektní kvalitu hovoru.

Od prodejce MALL
Jabra HandsFree Drive, bílý
42x

Jabra HandsFree Drive, bílý

1 299 Kč

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním bílém provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny v angličtině a připojit 2 zařízení najednou. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

Od prodejce MALL
Jabra HandsFree Drive 100-49000001-60
101x

Jabra HandsFree Drive 100-49000001-60

1 299 Kč

Další nabídky od 1 175 Kč

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním stříbrném provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny v angličtině a připojit 2 zařízení najednou. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

Od prodejce MALL