Vic Firth VICKEY 3 MULTI-TOOL Univerzální nářadí
350 Kč

Univerzální nářadí. Na turné či během koncertů vás může potkat ledasco, a je dobré být připraven, kufřík plný nářadí však chce nosit málokdo. Tyto situace však hravě řeší Vic Firth VicKey3, který kombinuje veškeré nástroje potřebné k údržbě bicí soupravy.

Vic Firth VFSNSW20 Struník pro snare bubínek
890 Kč

Struník pro snare bubínek. Prémiový struník vyrobený z prvotřídní japonské oceli s bronzovými úchyty. Obsahuje 20 pružin a je vhodný pro snare bubínky o rozměru 14“.

Vic Firth VICKEY2 Ladící klička
450 Kč

Ladící klička. Ladící klička od firmy Vic Firth nabízí prověřenou funkčnost a spolehlivost, díky rukojeti ve tvaru písmene T umožňuje nejen rychlé ladění, ale dovolí vám snadno povolit i ty nejutaženější šrouby.

Vic Firth VKB4 VICKICK™ Beater Beater k basovému pedálu
530 Kč

Beater k basovému pedálu. Tento kulovitý beater z pěnové gumy skvěle poslouží u vašeho cajonu, rozhodně jej však vyzkoušejte i u basového bubnu. Jeho plný a vřelý tón se správným podílem ataku rozšíří váš zvukový repertoár.

Vic Firth VKB5 VICKICK™ Beater Beater k basovému pedálu
840 Kč

Beater k basovému pedálu. Tento unikátní beater vám poskytne zcela novou zkušenost díky neobvyklé konstrukci s dřevěným závažím, které v kombinaci s filcovou hlavičkou nabízí perfektní vyváženost a měkký, ale přesto důrazný zvuk.