Hastex Balíček práškový příst. P6Te + PR2e + rouška

Značka: Hastex Náš kód: 100007808412

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Hastex Balíček práškový příst. P6Te + PR2e + rouška

Práškový hasicí přístroj P6Te, práškový hasicí přístroj PR2e, hasicí rouška (1,2 × 1,2 m) Celý popis

1343

1 343 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100007808412

Popis

Popis produktu

Balíček obsahuje:

1 kus – Práškový hasicí přístroj 6kg – P6Te 

1 kus – Práškový hasicí přístroj 2kg – PR2e

1 kus – Hasicí rouška (1,2 x 1,2 m)

 

Hasicí přístroj práškový P6TeJednoznačně nejprodávanější typ hasicího přístroje vůbec,  mnohostranný pomocník prakticky kdekoliv. Tento hasicí přístroj se pro svoji univerzálnost používají v průmyslu, zemědělství, obchodu, v provozovnách služeb anebo v domácnostech, stejně tak v lékařských ordinacích a muzeích. Hasicí přístroj obsahuje 6 kg hasicího prášku ABC. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN –3. Za dodržení bezpečnostních podmínek je možné ho použít i na elektrické zařízení pod napětím až do 110kV.

Hasicí přístroj práškový PR 2eVýkonný pomocník vhodný do domácností a dopravních prostředků. Hasicí přístroj obsahuje 2 kg hasicího prášku ABC. Ideální použití je v domácnostech, osobních automobilech a garážích. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN –3. Za dodržení bezpečnostních podmínek je možné ho použít i na elektrické zařízení pod napětím až do 110kV.

Součástí dodávky jsou i držáky pro upevnění hasicího přístroje.

Při nákupu hasicích přístrojů v E-shopu provedeme první povinnou revizi zdarma.

Hasicí rouškaDíky svým jedinečným vlastnostem pohotově hasí vznikající požáry v průmyslových provozech, laboratořích, školách, hotelech, automobilech a jiných dopravních prostředcích, na čerpacích stanicích, ve skladech, v restauracích, nemocnicích, obchodech, atd.  Skvěle se osvědčila při hašení malých požárů v domácnosti (zejména fritovacích olejů), v dílně, na chatě i v garáži. Je pomocníkem svářečů a ve všech provozovnách, kde se brousí. Způsob použití roušky je takový, že se plachta hodí na ohnisko požáru nebo na hořící osobu, aby se zamezilo přístupu vzduchu. Může se použít k rychlé evakuaci osob z ohroženého prostoru. Rozměry 1,2 × 1,2 m je naprosto ideální pro použití. Odpovídá normě EN 1869.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ Přístroj práškový
Množství náplně 8 kg
Teplotní funkční rozsah -30°C až +60°C
Minimální hasící účinek 183B, 21A, C
Použitelnost na třídu požárů A, B, C
Hmotnost 15 kg