Helmy na motorku

Sháníte doplňky k automobilu nebo motoristické potřeby? U nás na MALL.cz jsme pro vás zboží z kategorie motorkářské helmy srovnali od nejlevnějšího i podle úspěchu u zákazníků. Vyberte si náš obchod a užívejte si zákaznických výhod:

Zobrazit více
  • Vybrané zboží vám doručíme ještě dnes, kam si budete přát.
  • Chcete si raději nákup vyzvednout, až se vám to bude hodit? Po ČR provozujeme více než 700 výdejních míst.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie helmy na motorku nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Plaťte online, na dobírku nebo s MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

Kromě zboží z kategorie helmy na motorku najdete u nás na MALL.cz dalších 1 milion produktů!

APT Moto přilba retro s brýlemi černá

APT Moto přilba retro s brýlemi černá

829 Kč

Moto přilba disponuje konstrukcí z velmi lehké skořepiny ABS. Součástí přilby jsou brýle, které slouží jako dokonalá ochrana očí a šátek. Brýle jsou upevněny k elastickému pásku, který se přesně přizpůsobí potřebám jezdce.

Helmy na motorku

Helma na motorku patří k základní bezpečnostní a povinné výbavě každého jezdce. Jaký je rozdíl mezi integrální helmou, odklápěcí přilbou, a jaká jsou specifika motokrosové helmy?

Integrální helma na motorku je bezpečná i při rychlejší jízdě

Integrální helmy na motorku, známé jako integrály, jsou uzavřené přilby. Jsou vhodné pro ty, kteří vlastní silnější stroje, s kterými vyráží i na rychlostní silnice a do běžného provozu. Tyto helmy vynikají vysokou bezpečností, chrání celou hlavu včetně obličeje, brady i zátylku. Jsou pohodlné i při delších a rychlejších jízdách.

Otevřená helma na motorku se hodí pro rekreační jízdu

Otevřené helmy nedisponují ochranou obličeje, proto jsou vhodné spíše pro jízdu na skútru a slabších motorkách. Oproti integrálním helmám jsou o poznání méně bezpečné. K dostání jsou modely s plexi štítem i bez něj.

Překlápěcí helma je kompromisem mezi integrálkou a otevřenou helmou

Překlápěcí helmy na motorku kombinují prvky předchozích dvou typů přileb. Jejich hlavní výhoda spočívá v možnosti odklopení celé obličejové části, např. při zastávkách v městském provozu apod. Není třeba sundávat celou přilbu, jako je tomu u integrální helmy.

Motokrosová helma je ideální do terénu

U motokrosových helem je kladen hlavní důraz na ochranu hlavy při jízdě v terénu. Má výrazně zpevněnou ochranu brady, z důvodu možného zasažení řidítky a dlouhý kšilt, který chrání obličej před sluncem, větvemi nebo odletujícími kamínky. Tyto helmy se užívají v kombinaci s ochrannými brýlemi, nedisponují totiž krycím plexi štítem.

Plexi na helmu

Plexi na helmu máte možnost dokoupit v případě potřeby také zvlášť. Na výběr máte z různých clon proti mlžení, plexi s UV ochranou a podobně. Dbejte však na vzájemnou kompatibilitu s konkrétním modelem helmy.

Dětská helma na motorku

V nabídce jsou také dětské helmy na motorku, ať už integrální, motokrosové nebo odklápěcí. Při výběru dbejte na to, aby měla helma odpovídající homologaci ECE 22.05.

Dámská helma na motorku

Dámské helmy na motorku musí splňovat stejné normy, jako pánské nebo unisex přilby. Liší se především designem.

Retro helma na motorku

Retro a old school přilby na motorku si zachovávají původní vzhled z dob minulých, odlišují se však vyšší bezpečností a odolností. Jsou ideální pro milovníky retro motocyklů.

Přilba na motorku s bluetooth

Některé helmy mají integrovaný bluetooth intercom neboli headset, který umožňuje pohodlnou komunikaci mezi jezdci, propojení s chytrým telefonem nebo GPS navigací.

→ V nabídce máme také stylové helmy na skútr.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Helmy na motorku.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Helmy na motorku výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Helmy na motorku akce.