Herní konzole XBOX ONE

Xbox ONE představila společnost Microsoft v roce 2013 jakožto nástupce slavného Xbox 360. Nyní jsou na trhu dva nadupané herní stroje, které nabídnou 4K rozlišení, nejnovější tituly a výkon i pro náročné hráče. Tak co? Vtrhnete do herního světa s Xbox One S nebo Xbox One X?

Zobrazit více

Proč si vybrat herní konzoli Xbox ONE?

 • Možnost hardwarového i softwarového rozšíření.
 • Zpětná kompatibilita k předchozí verzi Xbox 360.
 • Se službou Play Anywhere lze hrát i na počítači.
 • Služby Xbox Live a Xbox Game Pass pro neomezené hraní a spojení hráčů.
 • Exkluzivní tituly jako Halo, Gears of War či Forza Horizon 4.

Xbox One S

 • Xbox One S je o 40 % menší než Xbox One X. To však neznamená, že si na něm neužijete 4K stremování, hraní, či sledování Netflixu! Oproti původnímu Xbox ONE má vyšší výkon i nové technologie. Oproti Xbox One X je ale tento model lehčí i menší!

Xbox One X

 • Xbox One X je ultimátní konzolí od Microsoftu, která zaujme především nadšené hráče. Vylepšené 4K a HDR je zde samozřejmostí, navíc máte k dispozici o 40 % vyšší výkon než u Xbox One S, výsledkem jsou tedy velmi ostré, detailní textury a hra je perfektně plynulá.

Xbox One S vs. Xbox One X

Parametry Xbox ONE S Xbox ONE X
Procesor 8jádrový AMD Jaguar, 1,75 GHz 8jádrový AMD Jaguar Evolved, 2,3 GHz
Paměť 8 GB DDR3 12 GB GDDR5
Úložiště 500 GB nebo 1 TB 1 TB
Rozměry/hmotnost 298 × 229 × 63,5 mm/2,9 kg 300 × 240 × 60 mm/3,81 kg

Co je Xbox ONE S All-Optical Edition? Xbox bez mechaniky!

 • Xbox ONE bez optické mechaniky je výrazně levnější oproti originální verzi Xbox ONE S. Modernizovaná verze počítá s digitální distribucí, jelikož optická mechanika se, díky možnosti online stahování, stává v současné době nadbytečnou.
Info:

Buďte si jistí, že s konzolí Xbox ONE budete mít možnost zahrát si ty nejlepší Xbox ONE hry. Výhodou herní konzole Xbox ONE je kompatibilita s drtivou většinou her pro Xbox 360.

Co je Xbox Live?

 • Xbox Live je placená on-line služba, kde se setkávají hráči Xbox ONE. Získáte díky ní další bonusy ke hře, nebo přístup k multiplayerovým hrám. S Xbox Live získáte také řadu dalších výhod – můžete stahovat ukázky nových her, pomocí aplikace sledovat přenosy z NHL nebo NBA, nebo získat měsíčně až 2 nové hry zdarma.

Xbox Game Pass

 • S placeným rozšířením Xbox Game Pass získáte přístup k více jak stovce her, které můžete hrát na herních konzolích, PC i mobilních zařízeních Android. Součástí jsou také výhody EA Play, jako jsou zkušební verze her, slevy apod., a to bez dalších poplatků.

Xbox Play Anywhere

 • S funkcí Xbox Play Anywhere můžete hrát hry i na Windows PC. Ukládají se také fáze her a nastavení z herních konzolí Xbox ONE. Můžete tedy libovolně přecházet z jednoho zařízení do druhého.
TIP!

Ke konzolím existuje řada příslušenství k Xbox ONE, které si můžete pořídit zvlášť. Například bezdrátový ovladač Xbox ONE s funkcí Impulse Trigger, nebo některou z oblíbených postaviček ze hry.

-15%
Microsoft Xbox One S 1TB (234-00012)
36x

Microsoft Xbox One S 1TB (234-00012)

9 190 Kč
7 790 Kč
Doprava zdarma

Představujeme nový Xbox One S. Hrajte ty nejlepší hry, včetně klasiky pro Xbox 360, na konzoli o 40 % menší. Užijte si bohatší, živější barvy ve hrách i videích díky technologii High Dynamic Range. Streamujte 4K video ze služby Netflix a sledujte UHD Blu-ray filmy v ohromujícím rozlišení 4K Ultra HD. Nakonec si vyzkoušejte více pohodlí a lepší držení nového bezdrátového ovladače pro Xbox, který nyní nabízí úchyt se strukturovaným povrchem a připojení přes Bluetooth.

Od prodejce MALL

Herní konzole XBOX ONE

Herní konzole Xbox ONE se těší velké oblibě pro svůj vysoký výkon, kompaktní rozměry a 4K rozlišení.

Jaké jsou nejlepší hry pro XBOX ONE?

Které Xbox ONE hry jsou nejpopulárnější? Red Dead Redemption 2, Zaklínač 3: Divoký hon, Halo Wars 2, Forza Horizon 4, Gears 5 a řada dalších.

Xbox One X vs. PlayStation 4 Pro

 • Pokud jste nároční hráči, jistě si pokládáte otázku, která z těchto svou ultimativních konzolí je lepší. Co se týká výkonu, v ničem si nezadají a od obou můžete čekat skvělý výkon, 4K a nové technologie. Zásadní rozdíl tedy bude hlavně v ovládání, exkluzivních hrách a online službách.

V ovládání pocítíte rozdíl díky ovladačům, které jsou koncipované trochu jinak, bude tedy záležet na tom, jak se vám drží DualShock 4, který se dodává k PlayStationu, a jak pohodlný je vám Wireless Controlled od Xboxu.

Téměř všechny zásadní AAA hry jsou na Xbox i PlayStation. Samostatnou skupinou jsou ale exkluzivní hry pro jednu, či druhou konzoli. Například všechny hry Halo jsou pouze na Xbox, takže pokud jste fanoušek, budete se muset zkrátka spolehnout na Xbox. Exkluzivními hrami na PlayStation jsou například Days Gone či Last Of Us Part II.

Podstatné jsou také online služby, které konzole nabízí. Zatímco Xbox vsází na Xbox Game Pass či Xbox Live, u PlayStationu se spoléháte na PlayStation Network a PlayStation Plus. Pokud chcete ty samé hry z konzole hrát i na počítači s Windows 10, poohlédněte se po Xboxu, který tuto technologii nabízí pomocí Play Anywhere.