Bigben Big Ben Stereo Headset V3 Titanium (PS4)

Bigben Big Ben Stereo Headset V3 Titanium (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zažijte skutečně dokonalou zvukovou kvalitu a staňte se součástí děje vaší hry. Plížící se nepřítel, výbuchy, nárazy, pohlcující zvuky prostředí, vše uslyšíte v přesném směru tak jak má být slyšeno. Celý popis
529 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Herní-Svět.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100061767447

Popis

Zažijte skutečně dokonalou zvukovou kvalitu a staňte se součástí děje vaší hry. Plížící se nepřítel, výbuchy, nárazy, pohlcující zvuky prostředí, vše uslyšíte v přesném směru tak jak má být slyšeno.
Hlavní přednosti:
Velmi kvalitní stereofonní zvuk
Nastavitelný mikrofon
Komfortní nošení
Připojení přímo k ovladači DualShock 4 herní konzole PlayStation 4
Bezkonkurenční zvuk
Sluchátka jsou navržena tak, aby přinášela velmi kvalitní zvukový přednes s hlubokými basy a křišťálově čistými výškami. Pro co nejlepší podání zvuku využívá jejich konstrukce 40 mm výkonné měniče. Díky tomu si vždy poslech užijete i do toho nejmenšího tonálního detailu. V boji vás zaručeně nepřítel nepřekvapí, protože uslyšíte i trávu růst. Plně nastavitelný mikrofon přenáší hlas zřetelně a čistě.
Pohodlí a ovládání
O komfortní nošení soupravy se stará lehká a zároveň pevná konstrukce s měkkými pohodlnými náušníky a polstrovanou čelenkou. I při náruživém dlouhotvrvajícím boji si užívejte vysoký komfort, který sluchátka nabízejí. Dálkové ovládání je umístěno na kabelu o délce 2,2 metru, jeho pozici můžete snadno upravit podle toho, jak právě potřebujete.