C-Tech Kyllaros, červená (GM-07R)

C-Tech Kyllaros, červená (GM-07R)

Optická herní myš se skvělým ergonomickým tvarováním, 7 programovatelných tlačítek, červené LED podsvícení, až 3200 DPI. Celý popis
249 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
235 Kč
Od prodejce MALL

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1328775

Popis

Klíčové vlastnosti:

Myš C-Tech Kyllaros

C-Tech Kyllaros je designová optická herní myš, která vás povede do mnoha vítězství v herních bitvách. Už na první pohled vás na ní zaujme perfektní design a neobvyklé ergonomické tvarování. Navíc má pogumovaný povrch, takže v ruce neklouže. Ve vašich rukou se jistě stane dobrou zbraní proti herním nepřátelům.

Ani úder mimo

Myš je vybavena precizním optickým senzorem a nastavitelnou citlivostí až 3200 DPI – díky těmto parametrům se stává z této herní myši skvělý nástroj pro přesné sledování nepřátel, kdy víte, že každý pohyb má význam a váš cíl bude vždy přesně zaměřen a zneškodněn.

Profily pro vaše pohodlí

Když už si konečně vyladíte nastavení své vymazlené myši, jistě si ho budete chtít uložit, abyste jej příště nemuseli řešit znovu. Přesně k tomu je možné si do myši uložit až tři profily s individuálními makry, mapováním tlačítek atd. Přepínat mezi nimi je také snadné. Proměnit obyčejnou myš ve skutečnou zbraň schopnou postavit se do boje proti nepřátelům vám pomůže software dodávaný s myší. Například v makro editoru si velmi snadno vytvoříte předdefinované úkony. C-tech totiž dobře ví, jak důležité je přizpůsobit si herní sestavu tak, aby vám co nejvíce vyhovovala.

Podrobná specifikace:

Technické parametry
  • Ergonomie: Pravoruká
  • Počet tlačítek: 7
  • Programovatelná tlačítka: Ano
  • Snímač pohybu: Optický
  • Kolečko: Mechanické
  • Maximální citlivost [DPI]: 3 200

Užitečné odkazy: