Logitech G440 Gaming Mouse Pad

98%
Hodnocení: 4,9
Logitech

Logitech G440 Gaming Mouse Pad

98%
Hodnocení: 4,9
Logitech

Akce

Herní podložka Logitech G440 Gaming Mouse Padtvrdým polymerovým povrchem a gumovou základnou je ideální pro přesný a okamžitý pohyb pro zařízení s vysokými hodnotami DPI. Povrch se vyznačuje nízkým třením a konzistentní strukturou, která zlepšuje výkon snímačů. Celý popis

499
4.9 66
699 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
499 Kč
-28%

Platí do 9.5.2021 nebo do vyprodání

Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 581352

Popis

Popis produktu

Když vaším trumfem je obratnost

Podložka G440 se vyznačuje nízkým třením a tvrdým polymerovým povrchem ideálním pro pohyb s vysokými hodnotami DPI, díky čemuž usnadňuje ovládání myši a umožňuje přesné umisťování kurzoru. Konzistentní struktura povrchu umožňuje zlepšit výkon snímačů, zejména při použití s herními snímači Logitech G. Gumová základna a tvrdé polymerové jádro navíc přispívají k udržení stability.

Klíčové vlastnosti:

Setrvačnost poražena

Podložka G440 se vyznačuje ultranízkým povrchovým třením, a nabízí tak hráčům, kteří využívají nízké hodnoty DPI, ideální povrch pro jemné pohyby ruky a rychlá gesta myši. Polyetylenový povrch umožňuje pohyb myši i za použití minimální síly, čímž minimalizuje riziko chyb vznikajících použitím přehnané síly při zahájení či ukončení pohybu.


Stabilní výkon i na okrajích

Složité vzory a designové prvky mohou narušovat výkon snímače. Podložka G440 se vyznačuje konzistentní strukturou povrchu. Umožňuje tak snímačům lépe snímat povrch pro účely přeměny pohybů myši na pohyb kurzoru, a zlepšovat tak výkon na nekonzistentních či špinavých površích stolů.


Společně to jde lépe

Ať už s optickou nebo laserovou myší, podložka G440 poskytne hráčům vylepšenou přesnost snímače. Podložka G240 disponuje strukturou povrchu srovnatelnou s optimálním testovacím prostředím pro myši Logitech G.


  • Jediná věc klouzající na podložce G440 je vaše myš. Přírodní gumová základna je pevně spojena s houževnatým polystyrenovým jádrem, udržujíc tak tuhý povrch podložky na stole přesně tam, kam ji položíte.

  • Podložka G440 využívá solidní konstrukci v podobě tří klíčových vrstev. Horní polypropylenová vrstva disponuje povrchem s nízkým třením. Houževnaté polystyrenové jádro poskytuje pevný, polotuhý základ. A nakonec – gumová základna zabraňuje pohybu podložky.

Stále váháte? Podívejte se na video.

G440 Gaming Mouse Pad

Specifikace:

  • P/N: 943–000050
  • Šířka: 340 mm
  • Hloubka: 280 mm
  • Tloušťka: 3 mm
  • Hmotnost: 229 g (přibližně)

Obsah balení:

  • Podložka pod myš
  • Uživatelská dokumentace

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení herní
Provedení látka, pod myš
Podsvícení žádné
Šířka 340 mm
Hloubka 280 mm
Výška 3 mm
Barva

Barva

černá