Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6380601

ASTRO A40 TR, černá/červená (939-001830)

ASTRO A40 TR, černá/červená (939-001830)

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Špičková herní sluchátka vybavená: dynamické 40mm měniče, 6mm jednosměrný mikrofon s potlačením šumu, pohodlné náušníky z umělé kůže, snadno nastavitelná konstrukce, možnost složení na plocho, možnost upravení vzhledu sluchátek za pomocí vyměnitelných prvků. Kompatibilita s Xbox One. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
4 490 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 490 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Robustní herní sluchátka Astro A40 TR, černo-červená

Robustní sluchátka Astro A40 TR jsou ideálním zvukovým řešením pro všechny profesionální hráče, ale i pro youtubery, streamery, vývojáře her apod. Jedná se o špičková sluchátka s mimořádně věrným zvukem, poskytující vám maximální možné pohodlí a disponující mimořádně odolnou konstrukcí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • 40mm dynamické měniče
  • možnost nastavení vlastních předvoleb EQ pomocí softwaru
  • citlivý jednosměrný mikrofon
  • možnost obměny designu sluchátek

Reálné zvukové efekty

Buďte si jisti, že s těmito sluchátky budete do herních bitev vybaveni opravdu bezkonkurenční výbavou. Jedná se totiž o výkonná herní sluchátka speciálně vyvinutá s profesionálními hráči a herními designéry – a ti rozhodně vědí, jak je kvalitní a čistý zvuk při hraní důležitý.

Bytelná konstrukce

Sluchátka mají opravdu bytelnou konstrukci skládající se ze široké čelenky s polstrováním a z velkých, extra pohodlných náušníků z umělé kůže, takže vydržíte hrát opravdu dlouho. Tyto náušníky navíc perfektně obklopí vaše uši, takže neuslyšíte nic, co by vás mohlo při hraní rozrušit.

Samozřejmostí je pak použití prvotřídních materiálů, možnost snadného nastavení sluchátek pro každou hlavu a možnost složení sluchátek na plocho pro jejich snadné uložení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Citlivý mikrofon

Sluchátka jsou také vybavena citlivým jednosměrným mikrofonem s funkcí potlačení šumu, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení nebo vám usnadní jakoukoli on-line komunikaci s vaším okolím.

Variabilní design sluchátek

Sluchátka mají bytelnou konstrukci a moderní design, který si můžete také sami osvěžit pomocí několika málo vyměnitelných součástí. Konkrétně můžete u sluchátek vyměnit

  • magnetické štítky na náušnících
  • vrch čelenky
  • mikrofon
  • polstrování náušníků

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Špičková herní sluchátka vybavená: dynamické 40mm měniče, 6mm jednosměrný mikrofon s potlačením šumu, pohodlné náušníky z umělé kůže, snadno nastavitelná konstrukce, možnost složení na plocho, možnost upravení vzhledu sluchátek za pomocí vyměnitelných prvků. Kompatibilita s Xbox One, PC. Frekvenční odezva 20 – 20 000 Hz. Impedance 48 ohmů. Hmotnost 369 g.