Epos GSP 670, černá (1000233)

Epos GSP 670, černá (1000233)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdrátová herní sluchátka, prémiové provedení. Uzavřená konstrukce. EPOS Gaming Suite pro doladění zvuku. EPOS Surround, prostorový zvuk 7.1. Inteligentní správa baterie. Simultánní párování. Zvuk s nízkou latencí. Mikrofon s flexibilním ramenem. Celý popis
8 988 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059250170

Popis

EPOS GSP 670

Hráč, který hledá vylepšený zvukový výkon místo spoléhání se na zvuk svého počítače, najde co potřebuje ve spojení sluchátek EPOS GSP 670 s externí zvukovou kartou EPOS GSX 300 (prodává se samostatně). Tato dvojka doplněna sadou EPOS Gaming Suite přináší digitální zpracování zvuku a přizpůsobitelný prostorový zvuk 7.1. Hrajte i vy obklopeni dokonalým zvukem.

  • Zvuk s vysokým rozlišením ve stereofonním režimu
  • 100 hodin čistého zvuku na jedno nabití
  • EPOS Surround – prostorový zvuk 7.1 vyvinutý společností EPOS
  • Bez zpoždění, připojení s nízkou latencí
  • Pokročilé ovládání zvuku – EPOS Gaming Suite
  • Ergonomický design pro dokonalé pohodlí
  • Mikrofon s flexibilním ramenem
  • Náušníky z paměťové pěny pro izolaci hluku

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyladění zvuku

Vyladěním zvuku dosáhnete na bitevním poli dokonalosti. Nasaďte si tuto bezdrátovou herní náhlavní soupravu a použijte externí zvukovou kartu EPOS GSX 300 (prodává se samostatně). Rozdíl uslyšíte ihned. Díky použití sady EPOS Gaming Suite pak získáte dokonalou kontrolu nad zvukem a svou hrou. S plným ekvalizérem, nastavením šumu, vyladěním mikrofonu, nastavením prostorového zvuku a dalšími funkcemi můžete prozkoumat všechny možnosti a přizpůsobit zvuk tak, abyste vytvořili dokonalý zvukový zážitek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To, co vidíte, je to, co slyšíte

Když hrajete hru, která vyžaduje rychlé reflexy, může čas, který uplyne mezi slyšením zvuku a viděním účinku, změnit její průběh. Proto se inženýři epos ponořili do hloubky problému, aby snížili latenci na minimum. Výsledkem bádání jsou sluchátka EPOS GSP 670, která se svým výkonem přibližují kabelovým náhlavním soupravám – jen jsou bez drátu. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dlouhá výdrž baterie

Inteligentní správa baterie, kdy se souprava sama vypíná či zapíná, šetří životnost baterie. Ta dosahuje až 20 hodin hraní přes Bluetooth a až 16 hodin přes bezdrátové připojení s nízkou latencí. Simultánní párování vám pak umožní pohodlné přepínání mezi hrou a telefonováním.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová herní sluchátka, prémiové provedení. Uzavřená konstrukce. EPOS Gaming Suite pro doladění zvuku. EPOS Surround, prostorový zvuk 7.1. Inteligentní správa baterie. Simultánní párování. Zvuk s nízkou latencí. Mikrofon s flexibilním ramenem, okamžité ztlumení zaklopením. Ovládání zvuku her a chatu na náušníku. Nastavitelná čelenka pro dlouhodobé pohodlí. Baterie s výdrží až 20 hodin (Bluetooth), až 16 hodin (bezdrátové připojení s nízkou latencí