Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6379458

Gigabyte AORUS M4, černá (GM-AORUS M4)

Gigabyte AORUS M4, černá (GM-AORUS M4)

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výkonná herní myš s optickým senzorem 6400 dpi a 50G akcelerací, spínače Omron s životností 50 mil. kliknutí, efektivní RGB osvětlení Fusion 2.0 s 1.7mil. barvami a plynulým cyklováním, plně programovatelná tlačítka, 32bit procesor ARM pro nízko latenční výkon. Celý popis
Ušetříte 450 Kč 899 Kč
449 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 450 Kč 899 Kč
449 Kč
Levněji s novou kartou za

19.5.2022 - 20.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Myš GIGABYTE AORUS M4

Ambiciózní herní myš s velmi dobrou výbavou a designem inspirovaným agresivní povahou sokola. Sokol používá své ostré břity, aby rychle srazil svou kořist s mimořádnou účinností a precizností, stejně tak i vy srazíte vaše protihráče v každém boji.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Její přednosti:

  • Plně symetrická vhodná pro pravou i levou ruku
  • Plný úchop s postranními tlačítky
  • Optický senzor s rozlišením 6400 dpi s 50G zrychlením
  • Přepínače s životností 50 miliónů kliknutí
  • Konfigurovatelná tlačítka na konkrétní příkaz
  • RGB Fusion 2.0

Skvělý výkon

Citlivé spínače Omron nabízejí životnost až 50 miliónů kliknutí, rychlou odezvu a dokonalou přesnost. Myš se pyšní optickým senzorem 6400 dpi, je nastavitelný v krocích po 50 dpi, aby vyhovoval vašemu hernímu stylu. 32bitový procesoru ARM pak poskytuje mnohem rychlejší zpracování pro nízko latenční výkon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Barevný styl

RGB osvětlení plynule cykluje mezi všemi barvami a můžete vybírat ze 16,7 světelných variant. Dále podporuje RGB Fusion 2.0, což umožňuje jeho propojení s dalšími zařízeními AORUS pro synchronizované světelné efekty. To vše na AORUS Engine.

Dokonalá ve všech směrech

Symetrický tvar je určený pro obě ruce. Pogumované úchyty po obou stranách zajišťují pevný úchop a pohodlí i při dlouhodobém hraní. Každé tlačítko je programovatelné, což umožňuje rychle provádět vlastní akce jediným kliknutím.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Klíčové vlastnosti

Výkonná herní myš GIGABYTE AORUS M4 pracuje s rozlišením až 6400 DPI. Obsahuje výkonný čip PixArt 3988, který se stará o pečlivé a rychlé snímání povrchu a vyhodnocování dalších funkcí. Periferie je vybavena RGB podsvícením, programovatelnými tlačítky a velmi odolnými přepínači (životnost tlačítek je projektována pro 50 milionů kliků). Rozhraní:  USB konektor, délka kabelu 180 cm.