10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 44454147

Mormark Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem | INPODS Bílá

Mormark Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem | INPODS Bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Zažijte svobodu s prémiovými bezdrátovými sluchátky INPODS. Užijte si křišťálově čistý zvuk, pohodlné nošení a technologii Touch Control. Bluetooth 5.0 zajišťuje dokonalé připojení a baterie s kapacitou 35 mAh nabízí až 4 hodiny hovoru. Dobíjecí pouzdro (300 mAh) nabije sluchátka za méně než hodinu. Celý popis

Barva

default
default
Ušetříte 140 Kč 399 Kč
259 Kč
Zboží od: Mormark
Ušetříte 140 Kč 399 Kč
259 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

25.7.2024 - 26.7.2024 na vaší adrese

Popis

Rozlučte se s otravnými kabely a vítejte ve světě špičkových bezdrátových sluchátek s vylepšenou kvalitou zvuku a výkonnější baterií.

Vynikající kvalita poslechu hudby!

Rozlučte se s otravnými kabely a vítejte ve světě špičkových bezdrátových sluchátek nové generace INPODS, díky kterým získáte křišťálově čistý zvuk, které vám dokonale padnou do ucha a poskytnou vám nový multifunkční režim s „touch technologií“, kdykoliv a kdekoliv.

VYNIKAJÍCÍ KVALITA ZVUKU

Pohodlně zapadne do vašeho ucha, vynikající kvalita zvuku a funkce Touch Control, to jsou jen některé z vlastností kvůli, kterým vás bezdrátová sluchátka nadchnou. Kromě toho vás přesvědčí malé rozměry a hmotnost sluchátek, jakož i praktické nabíjecí pouzdro, které můžete nosit v kapse.

100 % KOMPATIBILITA BLUETOOTH

Nejlepší výsledky hands-free telefonování dosáhnete díky nejnovější technologii připojení přes Bluetooth 5.0, která zajišťuje dokonalé připojení ke všem zařízením, které podporují připojení prostřednictvím technologie Bluetooth.

VYLEPŠENÁ BATERIE

Sluchátka INPODS mají baterii s kapacitou 35 mAh, která vám zaručí, že s nimi lze telefonovat až 4 hodiny nebo poslouchat hudbu až 3 hodiny. Velká baterie se nachází v nabíjecím pouzdře (300 mAh) a sluchátka se nabijí za méně než 1 hodinu.

DOTYKOVÁ FUNKCE

Sluchátka nemají tlačítka, do kterých by se zamotaly vlasy. Ovládají se pomocí technologie Touch Control – v horní části sluchátka je prostor, který detekuje váš prst. Jednoduchým dotykem přijmete hovor nebo přerušíte hudbu, zavoláte hlasovou asistenci, přeskočíte skladbu nebo vytočíte poslední volané číslo.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ ZVUK

Účinná funkce pro snížení okolního hluku zajišťuje nepřetržitý poslech hudby.

MUST-HAVE VÝROBEK ROKU 2022

Bezdrátová sluchátka jsou ideální pro poslech hudby, hands-free telefonování, použití v práci a při trávení volného času.

AUTO PAIRING

Automatické připojení obou sluchátek („Auto-pairing“).