Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10397328

Razer Kraken V3 Hypersense, černá (RZ04-03770100-R3M1)

Razer Kraken V3 Hypersense, černá (RZ04-03770100-R3M1)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Herní sluchátka, kabelová, USB. Razer Chroma RGB. Razer Hypersense – realistické vibrace. 50mm ovladače Razer TriForce Titanium. Prostorový zvuk THX. Frekvence 20 Hz – 20 kHz. Impedance 32 Ω (1 kHz). Oválné náušníky z tkaniny. Celý popis
3 869 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 869 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Zítra na vaší adrese

Popis

Razer Kraken V3 Hypersense

Zažijte úplné ponoření do hry se sluchátky Razer Kraken V3 Hypersense. Tato herní náhlavní USB souprava pro PC je poháněna haptickou technologií, která vám umožní vnímat svou hru všemi smysli. Dunivé výbuchy, svištící kulky – pociťte to co slyšíte, ocitněte se přímo na bojišti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ty nejlepší vlastnosti

  • Razer HyperSense
  • 50mm ovladače Razer TriForce Titanium 
  • Prostorový zvuk THX
  • Razer Chroma RGB

Razer Hypersense

Špičkové haptické ovladače v každém sluchátku zachycují zvukové podněty a převádějí je na realistické vibrace, které se liší polohou, trváním i intenzitou. Poskytují tak dotykovou senzorickou zpětnou vazbu pro zvuky ve hře.

  • Stereo haptika – haptické efekty proudí mezi levým a pravým sluchátkem na základě hry pro větší prostorové povědomí a ponoření.
  • Haptika v reálném čase – inteligentní zpracování zvuku. Kompatibilní s hrami, hudbou a filmy.
  • Regulátor intenzity – upravte sílu haptiky pomocí tlačítka.

Dokonalý zvuk

Sluchátka Razer Kraken V3 Hypersense jsou vybavena 50mm měniči Razer TriForce Titanium, které vám dopřejí bohaté výšky, jasný zvuk a výkonné basy. Měniče jsou vylepšené o membrány potažené titanem pro vynikající čistotu, což umožňuje skutečně realistickou a přesnou reprodukci zvuku. Díky prostorovému zvuku 7.1 pak budete vtaženi do děje hry a získáte výhodu nad protihráči. Budete mít pocit jako byste byli uprostřed herní scény.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlí na prvním místě

Sluchátka jsou vybavena náušníky s hybridními polštáři z příjemné tkaniny, koženky a paměťové pěny, které vám poskytnou dokonalou rovnováhu mezi pohodlím, zvukovou izolací a přenosem haptiky. Měkké polstrování čelenky pak snižuje tlak na hlavu. Čelenka je navíc vyztužena ocelí, je tedy flexibilní, lehká a zároveň odolná. Sluchátka díky svému provedení váží pouhých 344 gramů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Razer Chroma RGB

Díky 16,8 milionům barev a dynamickým herním světelným efektům zažijete plné přizpůsobení osvětlení a hlubší ponoření do největšího světového ekosystému pro herní zařízení - Razer Chroma RGB. Díky podpoře rostoucího seznamu tisíců zařízení a stovek her a aplikací jej posuňte na další úroveň.

Ohebný mikrofon

Ohebný mikrofon této herní náhlavní soupravy perfektně pozvedne řeč a potlačí šum okolí, zajišťuje lepší čistotu a přirozenou reprezentaci vašeho hlasu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Herní sluchátka, kabelová, USB. Razer Chroma RGB. Razer Hypersense - realistické vibrace. 50mm ovladače Razer TriForce Titanium. Prostorový zvuk THX. Frekvence 20 Hz – 20 kHz. Impedance 32 Ω (1 kHz). Oválné náušníky z tkaniny, koženky a paměťové pěny. Pasivní potlačení hluku. Hmotnost 344 g. Odnímatelný HyperClear Cardioid mikrofon. Ovládací prvky na náušníku. Kompatibilní s PC, Play Station, Nintendo Switch.