Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8624844

Razer PBT Keycap + Coiled Cable Upgrade Set, Green

Razer PBT Keycap + Coiled Cable Upgrade Set, Green

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sada vyměnitelných kláves a stočeného kabelu. Klávesy kompatibilní s mechanickými a optickými klávesnicemi Razer. Podporují všechny cross-shaped axis (Cherry-style) spínače. Velmi odolný materiál PBT zaručí dlouhou životnost a minimální opotřebení (vznik lesku). Celý popis
Produkt se již neprodává
899 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
899 Kč
S novou kartou za

Popis

Razer PBT Keycap Upgrade + Coiled Cable Upgrade Set

Se sadou Razer PBT Keycap + Coiled Cable Upgrade Set přichází vítězství v dokonalých odstínech. Klávesy jsou navrženy tak, aby vydržely ty nejintenzivnější souboje a stali se vaší zbraní po dlouhá léta. Nyní jsou k dispozici se stočeným kabelem pro větší svobodu hraní. Konečně můžete zazářit s klávesnici se se vzhledem přizpůsobeném své osobě.

  • Klávesy z odolného PBT materiálu, na kterém nevzniká lesk
  • Pro všechny mechanické a optické klávesnice Razer
  • Kompatibilní s podsvícením
  • Speciálně stočený kabel s plochými konci
  • USB-C připojení pro všechny klávesnice s USB-C odpojitelným kabelem

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolné klávesy

Je tvrdší a trvanlivější než ABS nebo PVC. PBT je vysoce kvalitní termoplast, který poskytuje klávesám odolnost, robustní dojem. PBT Keycap jsou vyráběny s nadstandardně silnými stěnami, takže jim nečiní problém zvládat extrémní použití a poskytují jistější stisky kláves díky pevné konstrukci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolné štítky a tenký font

Díky jedinečnému výrobnímu procesu jsou štítky kláves odolné proti vyblednutí a mají nejtenčí písmo, jaké kdy bylo vyrobeno na klávesách PBT. Jsou také navrženy tak, aby byly kompatibilní s podsvícením a nejlépe fungují s osvětlením klávesnic Razer Chroma RGB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Flexibilní kabel

Žádné přizpůsobení klávesnice by nebylo úplné bez úhledné správy kabelů, a proto je sada dodávána s kabelem, který to dokáže. Je rozšiřitelný až na 2 metry a poskytne vám větší flexibilitu při určování správné polohy klávesnice.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Speciální provedení

Kabel je speciálně stočený – oba jeho konce zůstávají na stole ploché. Je chráněn před oděrem, roztržením a třepením. Byl navržen tak, aby pasoval na kteroukoli USB-C klávesnici, kde nahradí stávající odpojitelný kabel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Sada vyměnitelných kláves a stočeného kabelu. Klávesy kompatibilní s mechanickými a optickými klávesnicemi Razer. Podporují všechny cross-shaped axis (Cherry-style) spínače. Velmi odolný materiál PBT zaručí dlouhou životnost a minimální opotřebení (vznik lesku). Klávesy jsou kompatibilní s podsvícením. Součástí jsou stabilizátory pro mechanické a optické klávesnice. 120 kláves. Stočený kabel, celková délka 2000 mm odvinutá (1150 mm stočená). Připojení USB-C na USB.