Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8665977

Xtrfy K5 Compact RGB, Kailh Red, US (K5-RGB-CPT-TPWHITE-R-US)

Xtrfy K5 Compact RGB, Kailh Red, US (K5-RGB-CPT-TPWHITE-R-US)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
65% mechanická herní klávesnice se spínači Kailh Red Linear. Životnost spínačů 70 mil stisků. Technologie Super-Scan pro neuvěřitelnou rychlost a super rychlou odezvu. Kompaktní provedení. Barevné RGB podsvícení s možností nastavení barvy pro každou klávesu zvlášť. Makra, n-key rollover. Celý popis
3 499 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 499 Kč
Poslední kus
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

16.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Herní klávesnice XTRFY K5 Compact RGB

Kompaktní, mini, malá – to vše mluví samo za sebe… XTRFY K5 Compact je mechanická herní klávesnice, která je ovšem oproti běžně velkým klávesnicím jejich zmenšenou, 65% verzí, která vznikla ve spolupráci s herními hráči.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na co se můžete těšit?

  • 65% velikostní formát
  • přizpůsobitelný design
  • mechanické lineární spínače Kailh Red
  • životnost spínačů 70 milionů stisknutí
  • technologie Super-Scan pro mimořádnou rychlost a odezvu
  • RGB podsvícení

Mechanické spínače Kailh Red

Po vybalení je klávesnice vybavena Kailh Red lineárními mechanickými spínači se střední aktivační silou 50 cN. Tyto spínače vám poskytují okamžitou odezvu bez rušivého klikavého zvuku při stisknutí klávesy. Spínače jsou testované až na 70 milionů stisknutí, takže můžete zcela bez obav drtit nepřátele v herních bitvách.

Pokud byste je ale chtěli vyměnit, můžete, a to za jakékoli kompatibilní přepínače ve stylu MX a navíc můžete změnu provést klidně i za provozu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technologie Super-Scan

Rychlost a reakce – to je alfa a omega pro každého hráče, proto je klávesnice K5 Compact vybavena novou technologií superskenování, která neustále skenuje všechny klávesy, a to každou půl milisekundu. Díky tomu je klávesnice mimořádně rychlá, a když je rychlá klávesnice, jste rychlí i Vy.

„Puzzle“ design

Proč puzzle? Protože s K5 Compact máte až 150 možností, jak si klávesnici „složit“ přesně podle svého vkusu, potřeb či nálady.  Vyberte si krytky kláves, kabel, rám, štítek, logo dokonce i Vámi preferované spínačů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

RGB podsvícení kláves

Tato klávesnice vám také mimo jiné nabízí plně podsvícené RGB klávesy s možností výběru z 16,8 milionů barev. Navíc lze podsvícení přizpůsobit pro každou klávesu zvlášť takže mohou vznikat opravdu zajímavé světelné kombinace.

N-key rollover

Samozřejmostí klávesnice je n-key rollover, díky kterému se každý stisk klávesy promítá ihned do hry, která je tak přesná i když stisknete více tlačítek najednou. Můžete si tak například naplno vychutnat závody aut, při kterých můžete zároveň držet plyn, zatáčet do stran a zároveň přibržďovat. Jednoduše máte jistotu, že nedojde k žádnému konfliktu anebo k selhání příkazu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Spínače Kailh Red Linear. Spouštěcí bod 1,9 mm, celková dráha zdvihu 4 mm, aktivační síla 50 cN. Životnost spínačů 70 mil stisků. Technologie Super-Scan pro neuvěřitelnou rychlost a super rychlou odezvu. Kompaktní provedení, klávesnice dosahuje 65% velikosti běžných klávesnic. Barevné RGB podsvícení s možností nastavení barvy pro každou klávesu zvlášť. Možnost nastavení maker, n-key rollover, US popisky kláves. Všechna nastavení lze provést prostřednictvím klávesnice, není potřeba žádný software. Klávesnice má přizpůsobitelný design, kdy lze kombinovat krytky kláves, kabel, rám, štítek, logo dokonce i Vámi preferované spínače. Kovová konstrukce, dvě vrstvy pěny tlumící zvuk a vysoce kvalitní stabilizátory. Rozměry 360 × 172 × 44 cm. Hmotnost 841 g. Délka kabelu 2 m. Kabel je opletený.