Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6386550

Xtrfy MZ1 - Zy's Rail, černá (MZ1-RGB-BLACK-TP)

Xtrfy MZ1 - Zy's Rail, černá (MZ1-RGB-BLACK-TP)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ultralehká herní myš. 56 g (bez kabelu). Navržena recenzentem Rocket Jump Ninja. Unikátní tvar. Optický senzor Pixart 3389, citlivost 400–16000 DPI. Nastavitelná rychlost dotazování 125/500/1000 Hz. IPS 400. Zrychlení 50 G. Nastavitelná RGB LED podsvícení. Spínače Kailh GM 8.0. Celý popis
Ušetříte 1 220 Kč 2 199 Kč
979 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 1 220 Kč 2 199 Kč
979 Kč
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Xtrfy MZ1 RGB

Ultralehkou myš Xtrfy MZ1 RGB navrhl „Rocket Jump Ninja“, jeden z nejznámějších světových recenzentů herních myší jakožto nejzkušenější a nejdůvěryhodnější odborník v této oblasti.

  • Navrhl Rocket Jump Ninja
  • Unikátní ergonomický tvar
  • Ultralehká konstrukce
  • Snímač Pixart 3389

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rocket Jump Ninja

Po více než 150 recenzích a více než 20 letech zkušeností se střílečkami se Rocket Jump Ninja stal zdrojem informací jak pro příležitostné, tak pro profesionální hráče hledající rady ohledně herních myší. Ve spolupráci se společností Xtrfy přišel s novinkou – Xtrfy MZ1 RGB. S myší, která má přesně to, co má herní myš mít. Nabídne vám skvělou ovladatelnost a přesné míření. Je totiž vyvedena v novém a svěžím designu, který nikterak nebude bránit pohybu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitní optický snímač

V útrobách myši se nachází jen špičkové a osvědčené komponenty. Tím nejhlavnějším je snímač Pixart 3389, který vám nabídne maximální citlivost 16000 DPI. Jeho citlivost a další vlastnosti jsou nastavitelné, a to bez potřeby jakéhokoli softwaru. Vše provedete tlačítky na myši. Jak jednoduché.

Stvořena pro rychlé pohyby

MZ1 je vybavena 100% PTFE kluzáky se zaoblenými hranami pro hladší skluz, zatímco promakaný tvar a kryt s otvory nabízí stabilní úchop. Otvory navíc zvyšují proudění vzduchu pod dlaní, pomohou vám tak zůstat v pohodlí, i když se v tom nejvypjatějším boji trochu zapotíte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přizpůsobitelné osvětlení

I RGB osvětlení je o úroveň výš. Díky poloprůhlednému pozdru je ostřejší a ještě působivější. Vybírat můžete barvu, přepínat mezi mnoha efekty a samozřejmostí je i úprava jasu. Osvětlení můžete i zcela vypnout. Veškerá nastavování osvětlení se provádí přímo na myši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolné provedení

Tato myš je sestavena tak, aby hráčům poskytovala konzistentní a špičkový výkon. To jde ruku v ruce s jejím provedením. Proto je myš velmi lehká, váží pouhých 56 gramů (bez kabelu), avšak i dostatečně odolná. Vnitřek myši je je chráněn před prachem a postříkáním vodou. K dokonalosti ji pak vede měkký, lehký a flexibilní kabel Xtrfy EZcord Pro, který také hodně vydrží.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Ultralehká herní myš. 56 g (bez kabelu). Navržena recenzentem Rocket Jump Ninja. Unikátní tvar. Optický senzor Pixart 3389, citlivost 400–16000 DPI. Nastavitelná rychlost dotazování 125/500/1000 Hz. IPS 400. Zrychlení 50 G. Nastavitelná RGB LED podsvícení. Spínače Kailh GM 8.0. Odolný a flexibilní kabel Xtrfy EZcord Pro. PTFE kluzáky.