Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1071885

Creative Sound Blaster Blaze (70GH032000000)

Creative Sound Blaster Blaze (70GH032000000)

Výprodej
Herní sluchátka s odnímatelným citlivým mikrofonem, odolnou, ale i přesto lehkou konstrukcí a bohatě polstrovanými a měkkými sametovými náušníky. Ovladače zvuku 40mm Full Spectrum. Součástí sluchátek je také linkový ovladač pro rychlé a snadné ovládání hlasitosti a mikrofonu. Celý popis
Produkt se již neprodává
599 Kč
529 Kč
Prodává MALL
599 Kč
529 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Popis

Klíčové vlastnosti:

Výkon, věrný zvuk a pohodlí pro náruživé hráče

Zachovejte maximální soustředěnost s herními sluchátky Creative SB Blaze. Tato výkonná lehká herní sluchátka, která jsou hodnotným nástupcem jednoho z našich nejoblíbenějších modelů herních sluchátek, jsou skutečně skvělou koupí.

Dokonale vyladěné reproduktory

Velké neodymové reproduktory FullSpectrum o průměru 40mm ve sluchátkách Creative SB Blaze jsou vyladěny na optimální zvuk v hrách a poskytují realistickou prostorovou reprodukci všech zvuků. S těmito reproduktory vás herní zvuk zcela pohltí, ať už se ocitnete uprostřed divoké palby, nebo ryku zuřivé příšery.

Pohodlí ve víru bitvy

Sluchátka Creative SB Blaze jsou vybavena měkkým sametovým polstrováním a odolným a lehkým polstrovaným hlavovým pásem. Díky nejvyšší úrovni pohodlí a odhlučnění jsou ideální pro uživatele, kteří tráví dlouhé hodiny hraním počítačových her.

Ničím nerušené příkazy

Základem úspěchu jsou jasné a srozumitelné příkazy. Se sluchátky Creative SB Blaze získáváte to nejlepší díky snímatelnému mikrofonu s potlačením okolního hluku na ohybném ramínku, který odstraňuje rušivé hlasy a hluk v pozadí.

Technické specifikace:

  • Barva: Černá
  • Ovládání hlasitosti: Ano, na kabelu
  • Frekvence od: 20 Hz
  • Frekvence do: 20 000 Hz
  • Citlivost: 105 dB
  • Připojení: 3,5 mm Jack
  • Délka přívodního kabelu: 2,5 m (opletený)
  • Vedení kabelu: Jednostranné (do jedné mušle)

Užitečné odkazy: