Marie, královna skotská (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD

Marie, královna skotská (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Marie, královna skotská a francouzská. Teprve osmnáctiletá dívka musela od počátku obhajovat svůj trůn před rebelujícími skotskými klany, navíc čelila otevřenému nepřátelství rodově spřízněné anglické královny Alžběty… Celý popis

899
899 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004309381

Popis

Popis produktu

Režie: Josie Rourke

Hrají: Saoirse Ronan, Margot Robbie, Guy Pearce, David Tennant, Jack Lowden, Joe Alwyn

Délka: 124 min.

Obraz: 16:9 (2.39:1), 1080p , 4K


Bylo jí pouhých šest dní, když se po smrti otce stala Marie (Saoirse Ronan) skotskou královnou. V šestnácti přidala díky sňatku titul královny francouzské, ale když o dva roky později ovdověla, srdce ji odtáhlo domů.
Osmnáctiletá dívka musela od počátku obhajovat svůj trůn před rebelujícími skotskými klany, navíc čelila otevřenému nepřátelství rodově spřízněné anglické královny Alžběty (Margot Robbie), jejíž vládu odmítala uznat.
Averze to byla oboustranná, Alžbětě Marie vadila nejen jako vzpurná rivalka, ale i jako matka budoucího krále Jakuba. Anglická panovnice totiž v tomto směru měla z mnoha příčin jen mizerné vyhlídky.

Na druhou stranu obě panovnice spojovala jejich izolovanost v prostředí tvořeném výhradně muži, díky němuž získaly vzájemné pochopení, dokonce i respekt. Britské ostrovy však byly pro dvě tak silné ženy příliš malé a obě to věděly. Otázkou bylo jen, která z nich se rozhodne udělat první krok k eliminaci té druhé, a jak moc je to bude bolet.

Bonusy:
• Epická konfrontace
• Feminismus v rodě Tudorovců
• Více o Marii

ULTRA HD
Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840×2160). Rozlišení 3840×2160 odpovídá 8 milionům pixelů, to znamená, že nabízí čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení FullHD


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát Blu-ray, Kolekce, Ultra HD
Rok natočení 2018
Zvuk EN DOLBY ATMOS, HU 5.1
Titulky anglicky, bulharsky, kantonsky, portugalsky, česky
Typ blu-ray, drama, historické, kolekce, ultra HD, životopisné
Země původu USA, Velká Británie
Zvuková stopa anglicky, maďarsky
Balení Ultra HD + Blu-ray v krabičce