Ballarini TAORMINA pánev hluboká 28 cm s pokličkou
3 049 Kč
+ doprava zdarma

Titanová pánev na indukci disponuje povrchem Keravis titanio BASE, který je kovuvzdorný a navíc neobsahuje TEFLON a těžké kovy. Nádobí je určeno na všechny druhy sporáků, dokonce i do trouby.


Ballarini ALBA hluboká pánev 28 cm
2 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepřilnavá hluboká pánev z titanu je vhodná na všechny typy ohřevů včetně indukce. Ballariny ALBA hluboká pánev o průměru 28 cmergonomicky tvarovanou rukojetí lze mýt i v myčce na nádobí.


PRIME CHEF Pánev paella MADEIRA Red, 3,4 l, 28 × 7 cm, s poklicí
899 Kč

849 Kč

Pánev s vnitřním nepřilnavým keramickým povrchem a skleněným víkem s aroma knobem. Prime Chef Madeira zaujme na první pohled pěkným vzhledem a kvalitním provedením. Můžete se s ní hned vrhnout na přípravu jihoevropských kulinářských dobrot.


Metalac Masiv pánev, 26 cm
889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev z kolekce Masiv od značky Metalacprůměr 26 cm a objem 3,2 l. Nádobí je opatřené smaltem, díky kterému je odolné proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Je vhodné pro všechny úpravy jídla, pro všechny druhy vaření a je vhodné do myčky.


SCANPAN TechnIQ hluboká pánev 30 cm 5,5 l
5 559 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev TechnIQ od značky SCANPAN s nepřilnavým povrchem nabízí zdravé smažení bez tuků. Titanový povrch umožňuje používání kovových nástrojů bez rizika uvolnění škodlivých látek. Neobsahuje PFOA, lze ji mýt v myčce, používat v troubě a na všech typech varných desek.


Lumenflon BLACK pánev hluboká 28cm
1 179 Kč
+ doprava zdarma

Lumenflon BLACK pánev hluboká 28cm v černé barvě je ideální na zdravé vaření. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Vhodná také na všechny typy varných desek.


Tefal Pánev hluboká s poklicí 24 cm Pleasure D5023253
1 559 Kč
+ doprava zdarma

Hluboká pánev s poklicí z řady Pleasure je vhodná pouze na plyn, elektriku a sklokeramiku. Nový, pětivrstvý minerální povrch s tvrdou bází obohacenou titanem a dvojitou krycí vrstvou pro vynikající odolnost proti poškrábání.


Ballarini ALBA hluboká pánev 28 cm + skleněné víko
2 829 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepřilnavá hluboká pánev z titanu je vhodná na všechny typy ohřevů včetně indukce. Ballariny ALBA hluboká pánev o průměru 28 cm se skleněným víkem a ergonomicky tvarovanou rukojetí lze mýt i v myčce na nádobí.


Lumenflon MARBLE pánev hluboká 24cm
839 Kč

Kvalitní Lumenflon MARBLE pánev hluboká 24 cm disponuje extraodolným nepřilnavým povrchem, který neobsahuje PFOA. Výhodou pánve je její nízká hmotnost a zesílené dvojité dno, díky kterému je pánev vhodná i na indukční varné desky. Lze mýt v myčce i použít pro pečení v troubě.


CS Solingen Hluboká pánev profi Lassan z nerezové oceli a mědi, 24 cm
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboká pánev z nerezové oceli a mědi je vyrobena z vysoce kvalitního třívrstvého materiálu. Měď zajišťuje ideální rozložení tepla, pánev je tedy energeticky úsporná a umožňuje rychlé a stejnoměrné vaření po celé ploše.


Lumenflon BLACK pánev hluboká 24cm
1 015 Kč
999 Kč

Lumenflon BLACK pánev hluboká 24cm značky Lumenflon v černé barvě je určená na zdravé vaření. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí.


Tescoma Pánev i-PREMIUM Stone 32 cm-20%
1 299 Kč

1 039 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Masivní pánev i-PREMIUM Stone s průměrem 32 cm s unikátně zvrásněným antiadhezním povlakem s charakterem neleštěného přírodního kamene. Pokrmy se na speciálně strukturovaném povrchu pánve nepřipalují.


Banquet Pánev Paella s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown 28 x 7,5 cm, s poklicí
779 Kč

699 Kč

Hliníková pánev BANQUET Paella o rozměru 28 × 7,5 cm má nepřilnavý povrch PREMIUM Dark Brown. Tento povrch se vyznačuje vysokou tvrdostí, je odolný proti škrábancům a celé dno je plně indukční. Litý hliník zvládne i nárazy a se soft-touch rukojetí budete spokojeni. Dodávána včetně skleněná poklice s aroma knobem a soft-touch úchytem.


Tefal RESERVED pánev 30 cm
1 549 Kč

1 329 Kč
+ doprava zdarma

AKCE: dodatečná sleva 25 % na vybrané produkty značky TEFAL po zadání kódu ONADNES25T (platí do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Vysoce kvalitní pánev o průměru 30 cm s tvrdým anodizovaným vnějším povrchem a nepřilnavým vnitřním titanovým povrchem. Nýtované nerezové rukojeti umožňují použití v troubě až do 250°C. Pánev je vhodná na všechny zdroje ohřevu.


Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28x7 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboká pánevnepřilnavým povrchem obsahuje velké množství bodů, které zajišťují zvýšený přenos tepla a tepelnou konzervaci. Pánev lze vložit i do trouby s teplotou až 260 °C. Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28×7 cm je vhodná i do myčky nádobí.


SCANPAN CTX hluboká pánev 28 cm s víkem
4 657 Kč

4 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezová hluboká pánev o průměru 28 cm s víkem je kompatibilní se všemi druhy ohřevu. SCANPAN CTX lze mýt v myčce. Díky nepřilnavému povrchu a speciální úpravě je vhodná na zdravé smažení bez tuku. Vyrobeno v Dánsku.


Woll Soté pánev Nowo Titanum IND 28 cm s odnímatelnou rukojetí
2 969 Kč
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tělo pánve je vyrobeno z hliníkové slitiny, která je tvrzena oxidem titaničitým. Kulatá soté pánev s nepřilnavým povrchem o průměru 28 cm, s odnímatelnou rukojetí. Díky důmyslné technologii nanášení nepřilnavého povrchu lze pánev mýt i v myčce nádobí.


Tefal RESERVED pánev 28 cm
1 449 Kč

1 219 Kč
+ doprava zdarma

Vysoce kvalitní pánev o průměru 28 cm s tvrdým anodizovaným vnějším povrchem a nepřilnavým vnitřním titanovým povrchem. Nýtované nerezové rukojeti umožňují použití v troubě až do 250°C. Pánev je vhodná na všechny zdroje ohřevu.


Orion Pánev litinová zapékací 27,5 cm
299 Kč

Litinová zapékací pánev je vhodná na přípravu pokrmů na všech druzích sporáků a díky své výšce je ideální na zapékání v troubě. Půměr pánve je 27,5cm.


Banquet Pánev Paella s nepřilnavým povrchem GRANITE Grey 28 x 7,5 cm, s poklicí
779 Kč

699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hliníková pánev BANQUET Paella o rozměru 28 × 7,5 cm má nepřilnavý povrch GRANITE Grey. Tento povrch se vyznačuje vysokou tvrdostí, je odolný proti škrábancům a celé dno je plně indukční. Litý hliník zvládne i nárazy a se soft-touch rukojetí budete spokojeni. Dodávána včetně skleněná poklice s aroma knobem a soft-touch úchytem.


Belis Sfinx Smaltovaná pánev s poklicí BSE 26 cm
750 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev s odnímatelným dřevěným držadlem a skleněnou poklicí o průměru 26 cm je vhodná i k zapékání v troubě. Tradiční smaltovaná pánev značky Belis je poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí.


Orion Pánev litinová zapékací, 16 cm
189 Kč

169 Kč

Litinová zapékací pánev je vhodná na přípravu pokrmů na všech druzích sporáků a díky své výšce je ideální na zapékání v troubě. Půměr pánve je 16 cm.


Lamart Pánev s poklicí LT1106
699 Kč

659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánev Lamart LT1106 s nepřilnavým vnitřním keramických povrchem pro vaření i bez tuku. Lité hliníkové tělo pro efektivní rozvod tepla. Odolnost keramického povrchu vůči vysokým teplotám.


Ballarini Cortina Granitium hluboká pánev 28 cm
1 499 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Zcela nová řada Cortina Granitium přináší originální design jenž je velmi příjemný na pohled i na dotek. Vysoká pánev o průměru 28 cm je díky extrémně nepřilnavému povrchu ideální pro zdravé vaření.


Tescoma Pánev hluboká SmartCLICK 28 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Hluboká pánev o výšce osm centimetrů je oceněná německou společností za design. Masivní kuchyňská pánev s odnímatelnou rukojetí vynikající pro přípravu pokrmů na sporáku i v troubě.


Belis Smaltovaná pánev BSE 28 cm
899 Kč

Smaltovaná pánev od značky Belis vhodná pro přípravu objemnějších pokrmů. Po odejmutí držadla je pánev vhodná pro použití k zapékání v troubě. Díky tomu je také snadná na uskladnění, což u velkých pánví mnohdy bývá problém.


Lumenflon MARBLE pánev hluboká 28 cm
1 015 Kč
999 Kč

Kvalitní Lumenflon MARBLE pánev hluboká 28 cm disponuje extraodolným nepřilnavým povrchem, který neobsahuje PFOA. Výhodou pánve je její nízká hmotnost a zesílené dvojité dno, díky kterému je pánev vhodná i na indukční varné desky. Lze mýt v myčce i použít pro pečení v troubě.


Tefal INGENIO ELEGANCE sada nádobí, 3 ks
1 349 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Sada obsahuje hlubokou pánev o průměru 26 cm, odnímatelnou rukojeť a poklici. Pánev je vhodná jak do trouby tak do myčky a je vybavená indikátorem teploty Thermo-Spot, který vám pomůže spolehlivě připravit lahodná jídla.


Tescoma Pánev hluboká i-PREMIUM Stone 24 cm-20%
1 049 Kč

839 Kč

Akce

Hluboká pánev s unikátně zvrásněným antiadhezním povlakem o průměru 24 cm má charakterem neleštěného přírodního kamene. Pokrmy se na speciálně strukturovaném povrchu pánve nepřipalují.


Tescoma Pánev hluboká GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty
1 099 Kč

999 Kč

Hluboká pánev GrandCHEF od značky Tescoma umožňuje přípravu pokrmů na sporáku i v pečicí troubě. Antiadhézní povrch zaručuje nepřipalování potravin a indukční dno výborně rozvádí teplo. Pánev je kompatibilní se všemi druhy varných desek.


Tefal INGENIO AUTHENTIC sada, 3 ks
1 999 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Sada obsahuje hlubokou pánev o průměru 24 cm, poklici a odnímatelnou rukojeť. Je kompatibilní se všemi zdroji ohřevu a díky nepřilnavému povrchu Titanium Mineralia vydrží až 2× déle.


Banquet Pánev hluboká s nepřilnavým povrchem MARRONE s poklicí
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánev hluboká s nepřilnavým povrchem MARRONE o růměru 28 cm. Pánev má povrchovou úpravu v mramorové struktuře a hnědé barvě. Praktická poklice je opatřena silikonovým okrajem.


Lamart Pánev MARBLE 28 cm LT1113
439 Kč

Pánev z kolekce MARBLE značky Lamart o průměru 28 cm. Pánev je opatřena vnitřním povrchem odolným proti oděru a připalování, silným dnem a velmi elegantní soft rukojetí. Skvěle se hodí na zdravé vaření.


Belis Smaltovaná pánev Elegance 24 cm
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev s průměrem 24 cm, ve vínové barvě. Belis Elegance vás okouzlí výraznou barvou a navíc praktickým smaltovaným/keramickým vnitřním povrchem Symbio, který dělá z každého smažení zdravější záležitost.


Tescoma Pánev hluboká i-PREMIUM Stone 28 cm-20%
1 249 Kč

999 Kč

Akce

Pokrmy se na speciálně strukturovaném povrchu pánve nepřipalují. Hluboká pánev s unikátně zvrásněným antiadhezním povlakem o průměru 28 cm má charakterem neleštěného přírodního kamene.


Ballarini FERRARA pánev hluboká 24 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Hluboká pánev s průměrem 24 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Tefal RESERVE Collection 3 vrstvá hluboká pánev 30 cm s poklicí E4759244
2 399 Kč

2 039 Kč
+ doprava zdarma

AKCE: dodatečná sleva 25 % na vybrané produkty značky TEFAL po zadání kódu ONADNES25T (platí do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Hluboká pánev Tefal RESERVE Collection 30 cm s poklicí E4759244 má vysoce odolný nepřilnavý povrch posílený titanem a je kompatibilní se všemi druhy varných desek. Technologie Thermo-Spot. Třívrstvá konstrukce z nerezu a hliníku. Možnost použití v troubě do 250 °C.


Banquet Pánev hluboká GRANITE 28 cm, poklice
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hluboká pánev Granite s nepřilnavým povrchem a skleněnou poklicí je vhodná na všechny druhy ohřevu. Hliníková pánev o průměru 28 cm je ideální na přípravu omáček i větších jídel.


Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboká pánev s nepřilnavým povrchem obsahuje velké množství bodů, které zajišťují zvýšený přenos tepla a tepelnou konzervaci. Pánev lze vložit i do trouby s teplotou až 260 °C. Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 26 je vhodná i do myčky nádobí.


Tefal EVEREST pánev 28 cm
1 049 Kč

839 Kč

Pánev hluboká s průměrem 28 cm s nepřilnavým povrchem Titanium Mineralia+. Indikátor teploty Thermo-Spot je skvělý pomocník při vaření. Vnější nepřilnavý povrch pro jakkoli náročného kuchaře.


Tefal TalentPro hluboká sauté pánev s poklicí 26 cm
1 869 Kč

1 639 Kč
+ doprava zdarma

AKCE: dodatečná sleva 25 % na vybrané produkty značky TEFAL po zadání kódu ONADNES25T (platí do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Hluboká sauté pánev s poklicí o průměru 26 cm.Pánev má výjimečně silné dno, robustní ergonomická rukojet’ a perfektní rozvod tepla. Nejnovější indikátor teploty Thermo-SpotTM.


Ballarini FERRARA pánev hluboká 28 cm
1 369 Kč

1 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboká pánev s průměrem 28 cm nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé smažení bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodná do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: