Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12620738

Fischer FPX M6 Ocelová kotva do ytongu - 1ks

Fischer FPX M6 Ocelová kotva do ytongu - 1ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výkonná ocelová kotva s jedinečnou čtyřsměrnou expanzí a vnitřním závitem pro upevnění do porobetonu. Připojovací závit M6. Celý popis
75 Kč
Prodává kotvy.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
75 Kč
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

fischer kotva do plynosilikátu FPX-I je vyrobena z galvanicky zinkované oceli. Do vyvrtaného otvoru se osadí několika údery kladivem bez nutnosti čištění otvoru. Kotva se aktivuje pomocí šestihranu ráčnou nebo aku šroubovákem. Kužel se vtahuje do rozpěrného pláště. Čtyři křidélka vytvoří zadní řez. Po dosažení správné míry rozepření se šestihran sám uvolní z utahovací drážky. fischer kotva do plynosilikátu FPX-I je vhodná k upevnění zavěšených stropů, zábradlí či kuchyňských skříněk do plynosilikátu

Hlavní výhody kotvy FPX

  • Kotvu FPX-I je možné snadno aktivovat šestihranným imbusovým klíčem pomocí aku šroubováku nebo ráčny. Díky tomu je zajištěn nejvyšší komfort při montáži.
  • Řízená deformace expanzní části při montáži šestihranným klíčem zajišťuje bezpečnou a snadnou montáž.
  • Jedinečná expanze kotvy FPX-I do čtyř stran a hranatý tvar její expanzní části zabraňuje protočení kotvy v otvoru a zajišťuje tak vysokou tahovou a smykovou únosnost, což vede k nižšímu počtu kotevních bodů.
  • Uvolnění šestihranného utahovacího nástavce z utahovací drážky garantuje automatickou kontrolu správné instalace kotvy.
  • FPX-I je první ocelová kotva schválená pro použití do pórobetonu, navíc s certifikovanou požární odolností. Lze ji tedy použít pro upevnění s vyššími nároky na bezpečnost.