Vegaflor JARO

Vegaflor JARO


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Vegaflor JARO je univerzální hnojivo, které rostlinám pomůže nastartovat jejich růst. Vhodná kombinace živin a mikroprvků podporuje správný vývoj. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy rostlin ve stádiu růstu a k přihnojování sazenic. Obsah balení je 500 ml a připravíte z něj až 300 litrů zálivky. Celý popis

89
99 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
89 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021005190

Popis

Popis produktu

VEGAFLOR JARO

 

Hnojivo české výroby je složené z čistých minerálních solí a slabých organických kyselin. Obsahuje všechny živiny a mikroprvky v pečlivě vyváženém poměru (NPK 5–3–7). 

Použití:

Hnojivo VEGAFLOR Jaro pomáhá nastartovat rychlý růst. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků podporuje správný vývoj rostlin. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy rostlin ve stádiu růstu a k přihnojování sazenic. VEGAFLOR Jaro používejte 1× týdně ve formě zálivky. Pro dosažení nejlepších výsledků se VEGAFLOR Jaro používá v období od začátku sezóny do května. Od května doporučujeme přejít na hnojivo VEGAFLOR dle druhu rostliny/plodiny. Hnojivo je určeno pro rostliny pěstované v hlíně a je vhodné i pro pěstování pod umělým osvětlením. Před použitím řádně protřepejte. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Dávkování:

1× týdně

Sazeničky a malé rostlinky 15 ml/10 l

Od třetího patra rostlinky 25 ml/10 l


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Použití zahradní hnojivo
Hmotnost 1 kg
Typ osiva/hnojiva kapalná
Objem (L) 0.5 l