Vegaflor MUŠKÁT A BALKONOVÉ ROSTLINY

Vegaflor MUŠKÁT A BALKONOVÉ ROSTLINY


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Hnojivo VEGAFLOR Muškát a Balkonové rostliny podporuje bujný nástup květů. Díky zvýšenému obsahu snadno přijatelného fosforu a vyváženému poměru ostatních živin zajišťuje bohaté a barvené květenství. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky. Celý popis

89
99 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
89 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021009233

Popis

Popis produktu

VEGAFLOR Muškát a balkonové rostliny

Hnojivo je složené z čistých minerálních solí a slabých organických kyselin. Obsahuje všechny živiny a mikroprvky v pečlivě vyváženém poměru (NPK 3,5–5–7,5). 

Použití:

VEGAFLOR Muškát a Balkonové rostliny používejte 1× týdně ve formě zálivky. Díky zvýšenému obsahu snadno přijatelného fosforu a vyváženému poměru ostatních živin zajišťuje bohaté a barvené květenství. Kompletní spektrum mikroprvků, přezdívaných rostlinné vitamíny, přispívá jeho dlouhodobé vitalitě. Pro dosažení nejlepších výsledků se hnojivo používá v období od května do října. V jarních měsících používejte hnojivo VEGAFLOR Jaro. Hnojivo je určeno pro rostliny pěstované v hlíně a je vhodné i pro pěstování pod umělým osvětlením. Před použitím řádně protřepejte. Nepřekračujte uvedené dávkování.

 

Dávkování:

1× týdně

Mladé rostlinky 30 ml/10 l

Rozvinuté květy 40 ml/10 l


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Použití zahradní hnojivo
Hmotnost 1 kg
Typ osiva/hnojiva kapalná
Objem (L) 0.5 l