Vegaflor RAJČE A PAPRIKA

80%
Hodnocení: 4
Vegaflor

Vegaflor RAJČE A PAPRIKA

80%
Hodnocení: 4
Vegaflor

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Hnojivo VEGAFLOR Rajče a paprika pomáhá zvýšit produkci rajčat a paprik. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků urychluje nástup plodící fáze a podporuje její průběh. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky. Celý popis

89
4 1
99 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
89 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021009177

Popis

Popis produktu

VEGAFLOR Rajče a paprika

Hnojivo je složené z čistých minerálních solí a slabých organických kyselin. Obsahuje všechny živiny a mikroprvky v pečlivě vyváženém poměru (NPK 4–4–8). 

Použití:

VEGAFLOR Rajče a paprika používejte 1× týdně ve formě zálivky. Pro dosažení nejlepších výsledků se VEGAFLOR Rajče a paprika používá v období od května do října. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků urychluje nástup plodící fáze a podporuje její průběh. Snížený obsah fosforu předchází nadměrnému hromadění vody v plodech. Plody jsou díky dostatečně vysokému množství draslíku chutnější a plnější. V jarních měsících používejte hnojivo VEGAFLOR Jaro. Hnojivo je určeno pro rostliny pěstované v hlíně a je vhodné i pro pěstování pod umělým osvětlením. Před použitím řádně protřepejte. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Dávkování:

1× týdně

Mladé rostlinky 30 ml/10 l

Rozvinuté květy a plodící fáze 40 ml/10 l


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Použití zahradní hnojivo
Hmotnost 1 kg
Typ osiva/hnojiva kapalná
Objem (L) 0.5 l