Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 447399

Alessi Kaj - bílá/lime

Alessi Kaj - bílá/lime

Karim Rashid představuje dámské i pánské hodinky, se kterými budete styloví za každé situace. Polyuretanový řemínek je bílý, po obvodu číselníku je zelený lem, uprostřed se vyjímá oranžově zbarvená číslice „nula“. Na šedém centrálním proužku je umístěno logo značky Alessi. Sekundová ručička. Celý popis
Produkt se již neprodává
3 026 Kč
Prodává MALL
3 026 Kč

Popis

“Věřím, že je důležité každý produkt zkrášlit, aby byl zajímavý, na druhou stranu je ale podstatné zachovat jeho základní tvář a účel, ke kterému je určen. Jsem přesvědčen, že každý produkt se musí dotknout našich smyslů, měl by mít jednoduchý, ale precizně provedený design s lehkým důrazem na ležérní prvek. V případě hodinek Kaj jsem zvolil klasický analogový mechanismus zobrazení času, který je symbolem technologie, vesmíru a přirozeného zobrazení koloběhu času. Myslím, že můj návrh je výrazem reduktivního sensualismu“, říká Karim Rashid.

Karim Rashid Nadčasovost, inovace, experiment. To jsou nejčastější charakteristiky spojované s tvorbou Karima Rashida. Na svém kontě má přes tři tisíce produktů designové tvorby a stovky prestižních ocenění. Není pochyb o tom, že patří mezi nejúspěšnější tvůrce z oblasti designu. A co víc, snaží se tvořit také ekologicky. Tento zábavný a především charismatický designér, který v září tohoto roku oslaví padesáté narozeniny, pochází z Egypta. Design vystudoval v Kanadě a postgraduální vzdělání si dokončil v Itálii. V současné době pracuje ve svém studiu v New Yorku a přednáší na univerzitách a nejrůznějších konferencích po celém světě. Jeho práce často vyvolává silné reakce, a to jak pozitivní, tak negativní. Kontroverznost k tomuto návrháři už tak nějak patří. Kromě nábytkového designu a vytváření interiérů se Rashid zabývá také navrhováním světel, oblečení či hudebními instalacemi. Spolupracoval s množstvím světoznámých hotelů i firem, pro představu můžeme zmínit například společnost Swarovski, módní návrháře z Hugo Boss či představitele technologické oblasti Samsung.