Alessi Kaj - bílá/lime

Značka: Alessi Náš kód: 447399

Doprava zdarma

Alessi Kaj - bílá/lime

Karim Rashid představuje dámské i pánské hodinky, se kterými budete styloví za každé situace. Polyuretanový řemínek je bílý, po obvodu číselníku je zelený lem, uprostřed se vyjímá oranžově zbarvená číslice „nula“. Na šedém centrálním proužku je umístěno logo značky Alessi. Sekundová ručička. Celý popis

3026
3 026 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 447399

Popis

Popis produktu

“Věřím, že je důležité každý produkt zkrášlit, aby byl zajímavý, na druhou stranu je ale podstatné zachovat jeho základní tvář a účel, ke kterému je určen. Jsem přesvědčen, že každý produkt se musí dotknout našich smyslů, měl by mít jednoduchý, ale precizně provedený design s lehkým důrazem na ležérní prvek. V případě hodinek Kaj jsem zvolil klasický analogový mechanismus zobrazení času, který je symbolem technologie, vesmíru a přirozeného zobrazení koloběhu času. Myslím, že můj návrh je výrazem reduktivního sensualismu“, říká Karim Rashid.

Karim Rashid Nadčasovost, inovace, experiment. To jsou nejčastější charakteristiky spojované s tvorbou Karima Rashida. Na svém kontě má přes tři tisíce produktů designové tvorby a stovky prestižních ocenění. Není pochyb o tom, že patří mezi nejúspěšnější tvůrce z oblasti designu. A co víc, snaží se tvořit také ekologicky. Tento zábavný a především charismatický designér, který v září tohoto roku oslaví padesáté narozeniny, pochází z Egypta. Design vystudoval v Kanadě a postgraduální vzdělání si dokončil v Itálii. V současné době pracuje ve svém studiu v New Yorku a přednáší na univerzitách a nejrůznějších konferencích po celém světě. Jeho práce často vyvolává silné reakce, a to jak pozitivní, tak negativní. Kontroverznost k tomuto návrháři už tak nějak patří. Kromě nábytkového designu a vytváření interiérů se Rashid zabývá také navrhováním světel, oblečení či hudebními instalacemi. Spolupracoval s množstvím světoznámých hotelů i firem, pro představu můžeme zmínit například společnost Swarovski, módní návrháře z Hugo Boss či představitele technologické oblasti Samsung.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dámské
Zobrazení času Analogové
Materiál pásku pryž
Voděodolnost

Voděodolnost

30m
Vlhkotěsné a prachotěsné ano
Typ strojku bateriový
Barva pásku Bílá
Barva číselníku vícebarevná
Sklíčko minerální
Přezka klasická přezka
Duální čas

Duální čas

ne
Budík ne
GMT ne
Osvětlení číselníku ne
Rádiem řízené

Rádiem řízené

ne
Sekundovka ano
Ukazatel data ne
Ukazatel dne v týdnu ne
Stopky ne
Tachymetr

Tachymetr

ne
Šířka 3.8 mm
Výška 3.8 mm