Casio BABY-G BLX-570-6ER (377)

Značka: Casio Náš kód: 100008104039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Casio BABY-G BLX-570-6ER (377)

Casio Baby-G. To jsou hodinky pro ženy a dívky, které se nebojí skočit do života po hlavě! Objevte jejich neodolatelné kouzlo i vy. Hodinky sází na jednoduchý digitální displej uložený v kulatém pouzdře. Celý popis

1947

1 947 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100008104039

Popis

Popis produktu

Casio Baby-G. To jsou hodinky pro ženy a dívky, které se nebojí skočit do života po hlavě! Objevte jejich neodolatelné kouzlo i vy. Hodinky sází na jednoduchý digitální displej uložený v kulatém pouzdře. Akční ženy rozhodně ocení nárazuvzornost hodinek a voděodolnost až do 200 metrů, která umožňuje potápění s hodinkami na zápěstí. Displej je vybavený LED podsvícením, budete mít tak přehled o aktuálním čase i ve tmě. Jakmile si jednou na zápěstí připnete hodinky Baby-G, už si bez nich nebudete moct představit život.

Funkce:

  • Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
  • Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
  • Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
  • Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Lze nastavit až 3 alarmy.
  • Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
  • Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…)
  • Fáze měsíce a graf přílivu a odlivu: funkce je určená především rybářům a námořníkům. Čas přílivu a odlivu je u digitálních hodinek určen pomocí souřadnic GPS. S přílivem a stoupající vodou připlouvají houfy drobných ryb následovány velkými dravci. Loví se při proudící stoupající vodě minimálně 3 hodiny před kulminační dobou přílivu a ještě 1–2 hodiny po maximálním stavu vody. Tato funkce je přímo závislá na funkci fází měsíce.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dámské
Zobrazení času Digitální
Materiál pásku Plast
Materiál těla plast
Voděodolnost

Voděodolnost

200m
Typ strojku Bateriový
Tvar pouzdra kulaté
Barva pásku Fialová
Barva číselníku fialová, šedá
Sklíčko minerální
Budík ano
Ukazatel data ano
Stopky ano
Časovač ano
Šířka 43 mm
Hloubka 12.9 mm
Výška 44.9 mm