Casio Sport AQ S810W-1A4

Značka: Casio Náš kód: 100002145003

Partnerský prodejDoprava zdarma

Casio Sport AQ S810W-1A4

Ať už vyrazíte na túru do hor nebo na dlouhý výlet na kolech, hodinky z dílny značky Casio budou vždy tím nejlepším společníkem. Jejich černý ciferník krytý zvětšujícím sférickým sklíčkem zdobí výrazné ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času. Celý popis

1390

1 390 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Ať už vyrazíte na túru do hor nebo na dlouhý výlet na kolech, hodinky z dílny značky Casio budou vždy tím nejlepším společníkem. Jejich černý ciferník krytý zvětšujícím sférickým sklíčkem zdobí výrazné ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času. V dolní části najdete digitální displej, který disponuje celou řadou funkcí. Hodinky mají voděodolnost až do 100 metrů, můžete si tak s nimi dokonce i zaplavat. Nejvíce ale rozhodně oceníte solární nabíjení, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit výměnu baterie. Nechybí ukazatel stavu baterie, který vás informuje o tom, že hodinkám už nezbývá moc energie a bylo by dobré vystavit je na denní světlo. Pouzdro i řemínek se pyšní kombinací černé a šedé barvy, která se hodí téměř ke všemu. Vsaďte na doplněk, který vás jen tak nezklame.

Funkce:

 • Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
 • Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 60 minut.
 • Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 100 minut. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
 • Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
 • 5× alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte.
 • Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
 • 12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.
 • Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.

  Parametry

  Parametry produktu %1% %2%

  Určení Pánské
  Zobrazení času Kombinované
  Kategorie hodinek módní, sportovní
  Materiál pásku Kaučuk
  Materiál těla Plast
  Voděodolnost 100m
  Typ strojku Solární
  Tvar pouzdra kulaté
  Barva pásku Černá
  Barva číselníku černá
  Sklíčko plastové
  Budík ano
  Ukazatel data ano
  Stopky ano
  Časovač ano
  Šířka 46 mm
  Hloubka 12 mm
  Výška 53 mm