Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Značka: Deveroux Náš kód: 100003532099

Partnerský prodej

Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Chytrý náramek nemusí být nutně jen sportovním doplňkem, který na první pohled evokuje nejvyšší sportovní výkony. Jak ukazuje Deveroux M-H8, může se jednat i o krásný šperk, za který se nebudete muset stydět ani v divadle či na obchodní schůzce. Celý popis

1775

1 775 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003532099

Popis

Popis produktu

Chytrý náramek nemusí být nutně jen sportovním doplňkem, který na první pohled evokuje nejvyšší sportovní výkony. Jak ukazuje Deveroux M-H8, může se jednat i o krásný šperk, za který se nebudete muset stydět ani v divadle či na obchodní schůzce.

Elegantní hodinky

Deveroux M-H nabízí měření kroků, kalorií, monitoruje srdeční tep a kvalitu vašeho spánku. K tomu navíc přidává i orientační měření krevního tlaku a v neposlední řadě unikátní design.

Ten se vyznačuje kovovým tělem ukrývající 0,96“ barevný displej s vysokým kontrastem. Díky němu nebudete mít problém s čitelností ani na přímém slunci. Kovové tělo doplňuje kovový tah ve stejném barevném provedení, jehož délku si můžete sami upravit. V balení nechybí malý hodinářský svěrák pro úpravu délky tahu.  

Ovládání je naprosto jednoduché. Náramek se může aktivovat pouhým otočením zápěstí. Jednotlivé obrazovky přepínáte krátkým podržením, dlouhé podržení potvrzuje a spouští konkrétní volby.

Jednoduchá komunikace s telefonem

Samozřejmostí je spolupráce s chytrým telefonem. Deveroux MH8 upozorní na příchozí hovor nebo zprávu, kterou zobrazí v plném znění, a to nejenom textovou, ale i z různých aplikací typu Facebook, Skype apod. Velmi užitečnou funkcí je možnost vyhledání ztraceného telefonu, kdy na sebe spárovaný mobil, pokud je v dosahu Bluetooth, na základě pokynu z hodinek upozorní.

Hodinky nabízejí i bohatý výběr sportovních režimů. Kromě klasiky v podobě chůze, běhu a jízdy na kole nechybí například raketové sporty nebo plavání. Díky voděodolnosti IP67 se nemusíte bát Deveroux MH8 namočit.

Přehledná aplikace

Veškeré naměřené hodnoty se přenášejí do mobilní aplikace WearHealth. Pro správnou funkčnost je nutné mít na mobilním telefonu minimálně operační systém Android 4.4 nebo iOS 8. V aplikaci vidíte grafy svých sportovních aktivit a z toho vycházející zdravotní index, nastavujete si cíl pro kroky, budík, nebo aplikace, na které mají hodinky upozorňovat. Vše je graficky velmi dobře ztvárněno, aplikace WearHealth je navíc v českém jazyce, takže se v ní zorientuje opravdu každý.

Pokud toužíte po opravdu elegantním fitness náramku, Deveroux MH8 je rozhodně ta správná volba.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dámské
Zobrazení času Digitální
Kategorie hodinek tréningové
Materiál pásku Kov
Materiál těla Kov
Voděodolnost

Voděodolnost

50m
Tvar pouzdra hranaté
Barva pásku Černá
Barva číselníku černá
Sklíčko plastové
Měření tepové frekvence ano