Helmer Chytré dotykové vodotěsné hodinky s GPS lokátorem LK 704 modré

Hodnocení: 3 2 hodnocení Značka: Helmer Náš kód: 100002538472

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Helmer Chytré dotykové vodotěsné hodinky s GPS lokátorem LK 704 modré

Potřebujete mít neustálý přehled o tom, kde se vaše ratolest nachází? Potřebujete mít jistotu, že jí nehrozí žádné nebezpečí? Pak svému dítku pořiďte chytré hodinky Helmer, které jsou vybavené GPS lokátorem. Celý popis

2584
3 2
2 720 Kč
2 584 Kč
-5%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002538472

Popis

Popis produktu

Potřebujete mít neustálý přehled o tom, kde se vaše ratolest nachází? Potřebujete mít jistotu, že jí nehrozí žádné nebezpečí? Pak svému dítku pořiďte chytré hodinky Helmer, které jsou vybavené GPS lokátorem. Hodinky disponují barevným dotykovým displejem, díky kterému je ovládání neuvěřitelně pohodlné a jednoduché. Hodinky disponují vodotěsností IP67.

Fungování hodinek:
Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci dětí s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace (poziční přesnost je plus mínus 10 metrů).

SIM karta:
Pro zajištění bezproblémové funkčnosti hodinek se doporučuje využít SIM kartu (ve velikosti micro SIM), která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u hodinek spočítána na 25 MB/měsíc. Instalace SIM karty je velice jednoduchá. Stačí zasunout micro SIM kartu do slotu pod voděodolnou gumovou krytkou. Před vložením SIM karty do telefonu odblokujte na kartě PIN (ve Vašem mobilním telefonu), popř. o toto požádejte na pobočce operátora. Karta chráněná PINem nebude v hodinkách fungovat!!!

 

Nabíjení hodinek:
Nabíjení hodinek probíhá za pomocí USB kabelu, který je součástí balení. V hodinkách se nachází dobíjecí baterie 3,7 V 400 mAh Li-Ion, která vydrží nabitá až 100 hodin v pohotovostním režimu; 48 hodin, pokud lokátor odesílá informace o své poloze každých 10 minut. Po zakoupení hodinek je před používáním naplno nabijte!

Mobilní aplikace:
Hodinky lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace Setracker, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS. Po nainstalování a otevření aplikace je nutné Vaše zařízení zaregistrovat. Před vyplňování registračních údajů je nutné vybrat plochu: Evropa a Afrika!!! V registračním formuláři je nutné vyplnit ID číslo na zadní straně hodinek, popřípadě pokud obsahují QR kód, tak toto číslo.

Funkce:
Mapa: Po kliknutí na toto tlačítko se otevře mapa s vyznačením polohy hodinek. Při dobrém GPS signálu bývá přesnost lokace do 5m. Při nedostatečném GPS signálu (např. uvnitř budov se silnými zdmi) jsou hodinky lokalizovány pomocí sítě GSM, ve které ukáží nejbližší polohu vysílače/dokrývače mobilního operátora.

 

Footprint: vykreslí v mapě trasu hodinek za vybraný časový úsek

SOS: umožňuje nastavit 2 tel. čísla na která je možné se dovolat po stisknutí jednoho ze dvou tlačítek na hodinkách.

Varování sundání hodinek: hodinky jsou na své zadní straně vybaveny senzorem, který rozpozná jejich sundání a hodinky odešlou varovnou zprávu.

Geofence: Umožňuje nastavit hodinkám prostor, ve kterém se mohou pohybovat. Pokud tento prostor opustí, odešlou varovnou zprávu.

Vzdálený odposlech: umožní odposlouchávat zvuky v okolí hodinek.

Volání na hodinky: na hodinky je možné se dovolat a přijmout hovor.

Telefonní seznam v hodinkách: je možné zadat až 10 tel. čísel na které je možné se z hodinek dovolat.

Intercom: umožňuje nahrát a odeslat na hodinky hlasovou zprávu v délce až 15 vteřin. Na hodinky je možné zaslat i SMS zprávu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Chlapecké, Dětské
Zobrazení času Digitální
Materiál pásku syntetická kůže
Materiál těla plast
Voděodolnost

Voděodolnost

50m
Tvar pouzdra hranaté
Barva pásku Modrá
Barva číselníku černá
Sklíčko plastové
GPS

GPS

ano
Šířka 40 mm
Hloubka 15.3 mm
Výška 46 mm

Diskuse

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Položit dotaz

Helmer Chytré dotykové vodotěsné hodinky s GPS lokátorem LK 704 modré

Kristýna Koběrská

Dobrý den, je u hodinek funkce blokování funkcí - např. při vyučování? Děkuji

Re: Helmer Chytré dotykové vodotěsné hodinky s GPS lokátorem LK 704 modré

Eliška Micková - Internet Mall dotazkezbozi@mall.cz

Dobrý den, funkci na blokování funkcí nemá. V hodinkách by každopádně nejsou žádné funkce, které by měly rušit vyučování - jedině např. příchozí hovor, ale ten se dá hned odmítnout. S pozdravem, Eliška Micková www.MALL.cz