XBlitz Interaktivní dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem, Watch Me, růžová barva

Hodnocení: 2 8 hodnocení Značka: XBlitz Náš kód: 100002585167

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

XBlitz Interaktivní dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem, Watch Me, růžová barva

Interaktivní dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem. LED svítilna, dotykový displej, GSM hovory, chat, záznam aktivit, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, alarmy, funkce SOS, jednoduchá dětská hra. Celý popis

773
2 8

773 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002585167

Popis

Popis produktu

Interaktivní dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem, zn. Xblitz Watch Me, v růžové barvě.
Moderní hodinky, které každý rodič ocení a každé dítě si je zamiluje. Hlavním účelem dětských chytrých hodinek je umožnit rodičům zjistit a kontrolovat, kde se právě nachází jeho dítě a ujistit se, že je v pořádku.
Hodinky Watch Me byly speciálně navrženy pro oboustrannou komunikaci, sledování polohy a aktivit uživatele, ale samozřejmě také pro radost a zábavu. Jsou hravé, zábavné a v atraktivním dětském designu. Dostupné jsou v růžové nebo modré barvě.
Hodinky mají dotykovou obrazovku a řadu funkcí, např. chat, záznam aktivit, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, alarmy a standardní funkce běžných hodinek pro měření a zobrazení času.
Funkce rodičovská GPS umožňuje sledování aktuálního umístění hodinek (které má Vaše dítě na ruce) na mapě. Systém nainstalovaný uvnitř inteligentního čipu pravidelně přenáší jeho polohu na zvolený telefon. Takto získané informace o aktuální poloze Vašeho dítěte umožňují nepřetržité sledování pohybu dítěte, například cestou do školy, na kroužky, stejně jako při jeho návratu domů.
Zvláštní aplikace v telefonu umožňuje označit bezpečnostní zónu, kterou by dítě nemělo překročit – při opuštění takto stanovené oblasti bude na telefon rodičů zaslán varovný signál.
Bezproblémový přístup ke všem funkcím hodinek zajistí SIM karta s datovým tarifem (velikost micro). Při použití SIM karty bez datového tarifu bude možné provádět telefonní hovory, ale nebude fungovat např. lokalizace hodinek.
Před vložením SIM karty do hodinek prosím ověřte, že není nastaven PIN. Pokud bude SIM karta chráněná PINem, v hodinkách nebude fungovat.
Do mobilního telefonu rodičů je nutné stáhnout aplikaci SeTracker (pro Android nebo iOS).
GSM hovory – hlasové hovory se zprávami ve formě chatu.
Je možné provádět hlasová volání, která reagují na alarm SOS. Funkce SOS umožňuje dětem tísňové volání rodičům.
Vestavěnou LED svítilnu je možné ovládat přímo z dotykové obrazovky.
Slot pro micro SIM kartu je umístěn na boku hodinek, a společně se zabudovaným reproduktorem a mikrofonem promění hodinky v minitelefon, pracující v pásmu GSM, který umožňuje provádět a přijímat telefonní hovory. Rodič může posílat textové zprávy ve formě chatu. Komunikace je možná pouze mezi čísly zadanými v adresáři.
V horní části hodinek je vestavěná kamera, která umožňuje vzdáleně pořizovat fotografie i selfie přes aplikaci v telefonu. Pomocí této aplikace můžete kdykoli pořídit fotografii a zobrazit ji na Vašem telefonu, což umožní aktuální zobrazení okolí Vašeho dítěte. Tato funkce je rovněž užitečná při hledání hodinek.
Telefonní seznam – seznam zvolených telefonních čísel (maximálně 10), na které může dítě volat a přijímat příchozí hovory. Pro bezpečnost dětí v určitém věku je důležité, aby mohlo snadno komunikovat s rodinou podle potřeby a aby je zároveň nemohl kontaktovat kdokoli cizí. Proto lze nastavit autorizovaný okruh osob, s nimiž děti mohou prostřednictvím těchto hodinek komunikovat.
Automaticky zasílané informační SMS o nízkém stavu nabití baterie.
Odměny – možnost odesílání graficky znázorněných srdíček, které se dětem zobrazí na obrazovce hodinek jako odměna.
Kompletní ovládání hodinek probíhá pohodlně přes dotykovou obrazovku.
Nabíjení – vestavěná baterie a univerzální USB port pro jednoduchou obsluhu a dobíjení baterie.

Technická specifikace:
- funkce: dotyková obrazovka, GSM hlasové volání / hlasové hovory, informační SMS / upozornění SMS, hlasový interkom, budík, vzdálený monitoring / vzdálené sledování, funkce SOS, krokoměr, akcelerometr, kontrola stavu baterie, monitorování bezpečné zóny, funkce vyhledání hodinek, posílání grafických srdíček, jednoduchá dětská hra
- SIM karta: micro
- lokační technologie: GPS a LBS
- šířka pásma / operační pásmo: GSM. GPRS 850/900/1800/1900 MHz
- kapacita baterie: 400 mAh
- rozměry: 40 × 50 × 15 mm
- hmotnost: 140 g

Upozornění: hlasové příkazy a menu hodinek je dostupné pouze v anglickém jazyce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dětské
Zobrazení času Kombinované
Kategorie hodinek sportovní
Materiál pásku plast
Materiál těla plast
Typ strojku bateriový
Tvar pouzdra hranaté
Barva pásku Růžová
Sklíčko plastové
Přezka klasická přezka
GPS

GPS

ano
Budík ano
Šířka 40 mm
Hloubka 15 mm
Výška 50 mm