Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 22322095

NORTH EDGE APACHE 46

NORTH EDGE APACHE 46

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
APACHE 46, to jsou hodinky do nepohody. Disponují časovými funkcemi, předpovědí počasí, přesným výškoměrem, barometrem a dokonce kompasem. Díky kvalitě použitých materiálů jsou také vysoce odolné a voděodolné do hloubky až 50 metrů. Celý popis
2 299 Kč
Zboží od: NORTH EDGE
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 299 Kč
S novou kartou za

27.3.2023 - 28.3.2023 na vaší adrese

Popis

APACHE 46, to jsou hodinky do nepohody. Disponují časovými funkcemi, předpovědí počasí, přesným výškoměrem, barometrem a dokonce kompasem. Díky kvalitě použitých materiálů jsou také vysoce odolné a voděodolné do hloubky až 50 metrů. Integrovaný krokoměr zaznamená každý váš krok a počítá spálené kalorie. 

Proč NORTH EDGE APACHE 46?
  • Disponují výškoměrem, barometrem a kompasem
  • Monitor denní aktivity zaznamenává kroky i kalorie
  • Integrovaný teploměr a přesná předpověď počasí
  • Voděodolnost do hloubky až 50 metrů
  • Vyrobeny z odolných materiálů 
  • Návod v českém jazyce

BANER


Rozdíle mezi APACHE sériové řady 3 a APACHE 46
AP46 vs. AP3

Odolný displej s podsvícením
 Displej hodinek NORTH EDGE APACHE 46 má průměr 46 mm, což bohatě stačí pro zobrazení všech důležitých informací. Vedle časového údaje na něm najdeme hodnoty naměřené krokoměrem, teplotu a další hodnoty zvolených funkcí. Díky podsvícení navcí neztratíte přehled ani v největší tmě. Pro zvýšení odolnosti je displej kryt temperovaným sklem.

Kvalita a odolnost na prvním místě
 Jakmile hodinky APACHE 46 vezmete do ruky, ihned vám bude jasné, že byly použity jen ty nejkvalitnější materiály. Pouzdro je vyrobeno z černé nerezavějící oceli v protiskluzové úpravě, pásek je vyroben z pružného a přitom pevného nylonu, který je pohodlný při nošení, rychleschnoucí a dlouhodobě si zachovává kvalitu a barvu.

Místní i světový čas
 Vedle data a času v aktuálním místě ukazují hodinky NORTH EDGE APACHE 46 také světový čas, který ocení především vášniví cestovatelé. Dále disponují alarmem, odpočítávacím měřičem a stopkami. Díky funkci předpověď počasí si navíc zjistíte, jaké teploty vás v nadcházejících dnech čekají.

Protože každý krok se počítá
 APACHE 46 jsou ideální pro všechny nadšené sportovce, outdoorové nadšence a cestovatele. Mimo jiné totiž disponují vestavěným krokoměrem, který zaznamená každý krok vaší cesty. Vedle kroků hodinky počítají též vzdálenost, kterou jste ušli, i spálené kalorie.

Nikdy špatným směrem
 Každý cestovatel ví, že právě cesta je cíl. S hodinkami NORTH EDGE APACHE 46 bude každá cesta nejen dobrodružná, ale i bezpečná. Díky zabudovanému digitálnímu kompasu totiž budete vždy jistě vědět, kde se zrovna nacházíte a jakým směrem se vydat. 

Na túru i horolezeckou výpravu
 Pokud máte dobrodružství v krvi, hodinky APACHE 46 jsou tím pravým parťákem na každou vaši cestu. Kromě kompasu jsou vybaveny také výškoměrem a barometrem, které využijete při horských túrách, horolezeckých výpravách i delších výletech do přírody. Na displeji svých hodinek můžete sledovat nadmořskou výšku, rychlost stoupání, tlak vzduchu a další údaje.

Počasí vás už nepřekvapí
 Neexistuje špatné počasí, pouze špatné vybavení. S hodinkami APACHE 46 už nikdy nebudete litovat, že jste na túru vyrazili za špatného počasí. V hodinkách je k dispozici digitální teploměr, který průběžně měří teplotu okolí a také vysoce přesná předpověď počasí, díky níž budete přesně vědět, kdy se schovat před poledním sluncem nebo úporným deštěm.

SPECIFIKACE2

použíte materiáy

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K HODINKÁM NORTH EDGE APACHE:

Jaké jsou druhy pásku na North Edge Apache 46?
V naší nabídce najdete hodinky North Edge Apache 46 s nylonovým nebo gumovým páskem.

Jakou baterii používají hodinky North Edge Apache 46?
Hodinky používají baterii typu CR2032.

Jsou hodinky North Edge Apache 46 kompatibilní s mobilními telefony?
Ne, hodinky nemají funkcionalitu pro propojení s mobilními telefony.

Má hodinky North Edge Apache 46 stopky?
Ano, hodinky mají funkci stopky a časomíry.