Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13585564

NORTH EDGE APACHE BLACK

NORTH EDGE APACHE BLACK

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Článek: TEST: Jaké jsou hodinky North Edge Apache?! Hodinky NORTH EDGE APACHE nesou jméno Indiánského kmene Apačů. Stejně jako tento kmen se pyšní houževnatostí a bojovným duchem. Jsou vybaveny monitorem denní aktivity, vysoce přesným výškoměrem, barometrem, předpovědí počasí a kompasem. Celý popis
Ušetříte 200 Kč 1 999 Kč
1 799 Kč
Zboží od: NORTH EDGE
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 200 Kč 1 999 Kč
1 799 Kč
S novou kartou za

5.4.2023 - 6.4.2023 na vaší adrese

Popis

Článek: TEST: Jaké jsou hodinky North Edge Apache?!

Hodinky NORTH EDGE APACHE nesou jméno Indiánského kmene Apačů. Stejně jako tento kmen se pyšní houževnatostí a bojovným duchem. Jsou vybaveny monitorem denní aktivity, vysoce přesným výškoměrem, barometrem, předpovědí počasí a kompasem. Vyrobeny jsou z vysoce odolné nerezavějící oceli, displej je chráněn temperovaným sklem a navíc jsou voděodolné až do hloubky 50 metrů. Tohle jsou hodinky pro skutečné dobrodruhy, které vás podrží na každé vaší cestě. 

Proč NORTH EDGE APACHE? 

  • Přesný 3D monitor denní aktivity
  • Výškoměr, barometr a kompas
  • Teploměr a předpověď počasí
  • Voděodolnost 5 ATM (do hloubky 50 metrů)
  • Ukazatel světového času
  • Hodinky jsou vyrobené z vysoce odolných materiálů
  • Návod v českém jazyce

apache banner gum (1)

Přehledný displej s podsvícením
Kulatý 1,97” FSTN displej hodinek APACHE ukazuje přesný časový údaj, kolem něhož jsou přehledně zobrazené naměřené hodnoty a další funkce. Díky nočnímu podsvícení navíc budete mít o naměřených hodnotách přehled i za tmy.

Odolné tělo a pohodlný pásek
Hodinky NORTH EDGE APACHE mají tělo z nerezavějící oceli v originální černé úpravě s rytým vzorem. Displej je krytý temperovaným sklem, které jej chrání před poškozením. Pásek hodinek je vyroben z vysoce pevné a odolné gumy, která zaručuje komfort při nošení, rychle schne a zachovává si svůj tvar a barvu. Tohle jsou hodinky připravené na všechno.

Časové funkce
Chytré hodinky NORTH EDGE APACHE jsou vybaveny ukazatelem data a času, alarmem, odpočítávacím měřičem a stopkami. Vášniví cestovatelé ocení také ukazatel aktuálního světového času. Na mapě světa jednoduše najdete zemi, která vás zajímá, a ihned zjistíte aktuální čas. 

Monitor denní aktivity
Monitor denní aktivity s 3D přesností zaručuje, že bude zaznamenán každý váš krok. Kromě kroků hodinky zaznamenávají též vzdálenost, kterou jste ušli, a počítají spálené kalorie.

Výškoměr a barometr
Hodinky APACHE jsou nepostradatelnou výbavou každého dobrodruha. Jsou totiž vybaveny výškoměrem a barometrem, které se hodí především při horských túrách a horolezeckých výpravách. Na hodinkách NORTH EDGE pak můžete sledovat graf trendu nadmořské výšky, rychlost stoupání, trend tlaku vzduchu a další hodnoty.

Digitální kompas pro každou vaši cestu
Ať už vás dobrodružství zavane na úpatí hor, do samého srdce pouště nebo pod hladinu oceánu, s hodinkami NORTH EDGE APACHE se zabudovaným digitálním kompasem budete přesně vědět, kde se zrovna nacházíte.

Předpověď počasí a teploměr
Bouřka ani kroupy vás nepřekvapí. V hodinkách APACHE je k dispozici vysoce přesná předpověď počasí a digitální teploměr, který průběžně měří teplotu okolí. Díky tomu budete přesně vědět, jaká je momentální teplota a jaké bude počasí v nejbližších dnech.

Voděodolnost do 50 metrů
Na vaší výpravě vás nic nezastaví. Ani voda. S hodinkami NORTH EDGE APACHE s voděodolností 5 ATM totiž můžete bez obav plavat, potápět se nebo sjíždět řeku. Hodinky jsou přitom voděodolné až do hloubky 50 metrů.

Výdrž baterie
Baterie vydrží až 365 dní. Při snížení kapacity baterie na minimum uvidíte na displeji upozornění, kolik času přibližně zbývá do úplného vybití.

                                           

použité materiály

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K HODINKÁM NORTH EDGE APACHE:

Jaké jsou rozměry pásku hodinek North Edge Apache?
Pásek hodinek má šířku 2,4 cm a délku 22,45 cm.
(+ průměr hodinek 5 cm a získáte celkovou délku hodinek)

Může se pásek hodinek North Edge Apache vyměnit?
Ano, pásek hodinek je možné vyměnit.
Zde si můžete prohlédnout nabídku pásku pro hodinky APACHE. northedge.cz/reminky-apache

Jakou baterii používají hodinky North Edge Apache?
Hodinky používají baterii typu CR2032.

Jsou hodinky North Edge Apache kompatibilní s mobilními telefony?
Ne, hodinky nemají funkcionalitu pro propojení s mobilními telefony.

Má hodinky North Edge Apache stopky?
Ano, hodinky mají funkci stopky a časomíry.