Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13585558

NORTH EDGE MARS ORANGE

NORTH EDGE MARS ORANGE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Toužíte po originálních hodinkách, které tu dosud nebyly? Právě jste je našli. NORTH EDGE MARS přináší ojedinělý design a podmanivé barvy, které vám připomenou rudou planetu, po níž získaly svůj název. Hodinky jsou ultralehké, váží pouze 48 gramů, a přesto vysoce odolné proti poškození. Celý popis
Ušetříte 200 Kč 1 199 Kč
999 Kč
Zboží od: NORTH EDGE
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 200 Kč 1 199 Kč
999 Kč
S novou kartou za

5.4.2023 - 6.4.2023 na vaší adrese

Popis

Toužíte po originálních hodinkách, které tu dosud nebyly? Právě jste je našli. NORTH EDGE MARS přináší ojedinělý design a podmanivé barvy, které vám připomenou rudou planetu, po níž získaly svůj název. Hodinky jsou ultralehké, váží pouze 48 gramů, a přesto vysoce odolné proti poškození. Nabízí pokročilý sportovní režim a voděodolnost do hloubky až 50 metrů. 

Proč NORTH EDGE MARS? 

  • Originální design a tři barevná provedení
  • Hodinky jsou extrémně lehké (pouze 48 g)
  • Hodinky jsou nárazuvzdorné
  • Voděodolnost do hloubky 50 metrů
  • Speciální sportovní režim
  • Návod v českém jazyce 

45416510

Časové funkce
Kromě základních informací o datu a času jsou hodinky vybaveny též funkcí alarmu, stopek či odpočítávání. Dále vám nabídnou automatickou aktualzaci kalendáře nebo funkci duálního času, díky níž přesně víte, kolik je hodin u vás, a kolik je hodin třeba na Kanárských ostrovech. Tuto funkci ocení především vášniví cestovatelé, kterým může pomoci vyrovnat se s jet lagem.  

Jasný displej s ochrannou spotřeby
Hodinky NORTH EDGE MARS jsou osazeny jasným FSTN displejem, který je vybaven funkcí snížené spotřeby energie. Displej disponuje dobrými pozorovacími úhly, a to i za jasného slunečního světla nebo ve tmě, kdy je možné jej podsvítit. 

Neotřelý design
Pokud toužíte po hodinkách, jaké nikdo nemá, NORTH EDGE MARS jsou tou správnou volbou. Hodinky v sobě kombinují temperované sklo, měkký a pohodlný silikon a vysoce odolnou nerezavějící ocel. Originální barevné varianty navíc upoutají pozornost každého sportovce. 

Lehké jako pírko
Hodinky jsou tak lehké, že ani nebudete vědět, že je máte na ruce. Díky hmotnosti pouhých 48 gramů patří hodinky NORTH EDGE MARS k chytrým hodinkám, které nemají obdoby. Jako by byly z jiné planety. 

Sportovní režim
Mějte svůj trénink pod kontrolou se speciálním sportovním režimem. Akcelerometr zabudovaný v hodinkách dokáže rozpoznat, zda jedete na kole, běháte nebo plavete, a změřit tak vaše výkony s dokonalou přesností. Díky zabudovanému krokoměru navíc hodinky počítají i překonanou vzdálenost a spálené kalorie. 

Pod vodou jako doma
Na souši, ve vzduchu i ve vodě. Tam všude vás chytré hodinky NORTH EDGE MARS mohou doprovázet. Díky voděodolnosti 5 ATM s nimi můžete do hloubky až 50 metrů, aniž byste je poškodili. Neschovávejte si výzvy na později a skočte do nich po hlavě s hodinkami NORTH EDGE MARS. 

Výdrž až na 1 rok
Hodinky NORTH EDGE MARS jsou vybaveny baterií, která má neuvěřitelnou výdrž. I při plném používání všech výše zmíněných funkcí mohou hodinky vydržet až 1 rok na jediné nabití.

Mars-02_05