Polar Grit X černý, vel. M/L

Polar Grit X černý, vel. M/L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce
Nedokážete si představit život bez sportu a hodinek, které vás díky údajům o vaší kondici neustále motivují k lepším výsledkům? Vyměňte svůj starý model za Polar Grit X, který si zamilujete už na první pohled. Celý popis
11 590 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
10 235 Kč
Doprava zdarma
Platí do 31.12.2021 nebo do vyprodání
Partner: Vivantis

Skladem u partnera poslední 1 kus

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100046860392

Popis

Nedokážete si představit život bez sportu a hodinek, které vás díky údajům o vaší kondici neustále motivují k lepším výsledkům? Vyměňte svůj starý model za Polar Grit X, který si zamilujete už na první pohled. Sází na jednoduchý a svěží vzhled - robustní pouzdro skvěle ladí s velice příjemným silikonovým řemínkem. Nejvíce ale rozhodně oceníte funkce, kterými tento nadčasový kousek disponuje.

Hodinky nepřetržitě sledují vaši tepovou frekvenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jeho spuštění se odvíjí od úrovně aktivity. Kombinace měření aktivity a měření srdečního tepu poskytuje komplexnější pohled na váš každodenní život. Inteligentní měření tepové frekvence v kombinaci s celodenním sledováním činnosti poskytuje časovou osu, která zobrazuje nejvýznamnější momenty fyzické aktivity během dne.

Spánek je jednou z nejdůležitějších součástí našeho života. Jakmile půjdete spát získáte zpětnou vazbu o délce a kvalitě spánku, můžete se tak efektivně naučit, jak spát lépe. Vyhodnoťte svůj spánek, postupujte podle časového rozvrhu na další týdny a měsíce, zkrátka zjistěte, jak být každé ráno fit.

Díky GPS zjistíte vaši rychlost, uběhnutou nebo ujetou vzdálenost a trasu. Údaje o rychlosti a vzdálenosti zjistíte přímo z dotykového displeje, trasu, kterou jste absolovovali, si můžete prohlédnout v přehledné aplikaci. Tuto funkci oceníte při běhu v přírodě i při cyklistické výjížďce. Rychlost a vzdálenost můžete sledovat i v místech, která nejsou pokrytá GPS signálem (například uvnitř budov) – to ocení především nadšení návštěvníci fitness center, kteří chtějí neustále sledovat svůj výkon.

Jedná se o verzi s velikostí řemínku M/L: hodí se tedy pro zápěstí o obvodu 14 – 21 cm.

Funkce:

Training Load Pro: Kvantifikujte zátěž z tréninku a zjistěte, jak vám trénink zatěžuje různé části těla.

Běžecký index: Zjistěte svou běžeckou hodnotu VO2max a sledujte, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.

Běžecký program: Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.

Sportovní profily: Hodinky Polar podporují více než 130 různých sportů. V aplikaci Polar Flow si do těchto sportovních hodinek přidejte svůj oblíbený sport.

Metriky plavání: Sledujte, jak se zlepšujete v bazénu. Hodinky Polar automaticky detekují tepovou frekvenci, plavecký styl, uplavanou vzdálenost, rychlost, tempa a odpočinek. Uplavanou vzdálenost a počet temp lze sledovat i ve venkovním bazénu.

Chytré kalorie: Zjistěte, kolik kalorií přesně spálíte během tréninku podle své váhy, výšky, věku, pohlaví, individuální maximální tepové frekvence (HRmax) a intenzity tréninku.

Přínos tréninku: Získejte ihned po tréninku motivující zpětnou vazbu s popisem účinku dané tréninkové jednotky.

Nepřetržité monitorování aktivity: Hodinky Polar budou sledovat, kolik jste udělali kroků, jakou jste urazili vzdálenost, kolik jste spálili kalorií a jak jste spali a stanoví vám osobní cíle každodenní aktivity.

Stálé měření tepu: Získejte komplexní náhled na to, jak se během dne chová vaše srdce. Stálé sledování tepu umožňuje ještě přesnější údaje o spálených kaloriích a aktivitách a informuje o nejnižší a nejvyšší naměřené tepové frekvenci daný den.

Sleep Plus: Dobrý spánek vám pomůže výrazně zlepšit regeneraci a výkon. Polar Sleep Plus™ automaticky detekuje dobu, množství a kvalitu spánku.

Dechové cvičení Serene™: Uvolněte své tělo a zklidněte svou mysl pomocí dechového cvičení pod vedením průvodce.

Počasí: Budete dostávat dvoudenní předpověď.

Průvodce trasou: Nahrajte si svou trasu do hodinek Polar Grit X a zůstaňte na správné cestě díky navádění v reálném čase.

Technické informace:

Displej
Always ON barevný dotykový displej
1,2'', rozlišení 240×240

Baterie
346 mAh Li-pol
Výdrž: až 40 hodin v tréninkovém režimu (GPS a měření tepové frekvence na zápěstí) nebo až 7 dnů v režimu hodinek se souvislým sledováním tepové frekvence. K dispozici je několik možností úspory energie.

Podporované jazyky:
angličtina, němčina, francouzština italština, holandština, norština, španělština, portugalština, švédština, finština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, čeština