Scosche RHYTHM+ měřič tepu a sporttester, HR monitor

Scosche RHYTHM+ měřič tepu a sporttester, HR monitor

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Senzor srdečního tepu a sporttester jednoduše propojíte s aplikacemi pro mobilní telefony a tablety jako jsou Endmondo, Strava, MapMyRun a dalších pomocí Bluetooth 4.0 a ANT+. Váš tep vidíte přímo pásku pomocí zabarvení LED disody. Pásek je vyroben z odolného materiálu. Celý popis
2 290 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Skladem u partnera poslední 1 kus

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065488207

Popis

Scosche RHYTHM+

Scosche RHYTHM+ je elegantní náramek, který kombinuje všechny funkce srdečního tepu a činnost sporttesteru. Je určen pro sportovce, kteří mají rádi přehled o svém srdečním tepu. Zajisté je ocení sportovci i při tréninku. Náramek je nejen funkčním doplňkem, ale také má krásný a moderní design.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zachyťte celý svůj denní výkon

Dosáhněte svých cílů s pomocí chytrého náramku. Vysílá přesné údaje srdeční frekvence z vašeho zápěstí bez nutnosti hrudního pásu a odešle je přímo do populárních fitness aplikací jako jsou Endmondo, Strava, MapMyRun a dalších. Dále obsahuje vestavěný akcelerometr pro pohyb, rychlost, vzdálenost a také počet kalorií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Perfektní trénink

Tento náramek zaručí perfektní trénink, pomůže vám cvičit mnohem účinněji a efektivněji, takže získáte při tréninku mnohem více v kratším čase. Náramek vám dává v reálném čase vědět, jak si vaše tělo v tréninku stojí a jak reaguje na cvičení tím, že zobrazí pomocí barevné LED indikace tepovou frekvenci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snadné propojení

Náramek můžete propojit bezdrátově s chytrými telefony, tablety a dalšími kompatibilními přístroji. Tím získáte kompletní dozor nad vaším tréninkem. Náramek se připojí snadno a rychle pomocí oblíbeného bluetooth 4.0 rozhraní nebo přes technologii ANT+. Napájení je řešené pomocí dodávaného kabelu do USB konektoru.

Klíčové vlastnosti

Trénovací náramek s měřením tepové frekvence jednoduše propojíte s aplikacemi pro mobilní telefony a tablety jako jsou Endmondo, Strava, MapMyRun. Váš tep vidíte pomocí LED indikace. Pásek náramku je vyroben z odolného materiálu, na jedno nabití vydrží 8 hodin provozu, je vodotěsný do 1 m (po dobu 30 minut).