Scosche Rhythm24 Heart Rate Monitor - Black

Scosche Rhythm24 Heart Rate Monitor - Black

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vodotěsný náramek pro monitor srdečního tepu. Vestavěná paměť až na 13 hodin tréninku. Připojení Bluetooth a ANT+. Baterie s výdrží až 24 hodin. Indikace 5 zón tepové frekvence. Funkční na všech tónech pleti. Vodotěsnost IP68. Celý popis
2 266 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Skladem u partnera poslední 1 kus

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065491805

Popis

Scosche Rhythm24 Heart Rate Monitor

Jádrem pevného zdraví a dobré kondice je naše srdce. Proto schopnost přesně měřit, zaznamenávat a přenášet údaje o tepové frekvenci vede k maximalizaci vašeho tréninku. Ať už běháte, jezdíte na kole, plavete nebo cvičíte v tělocvičně, vyzkoušejte náramek Scosche Rhythm24, tkerý je pro měření srdečního tepu určen – je velmi přesný a zároveň velmi pohodlný na nošení. Zbaví vás nutnosti nosit nepraktický hrudní měřič tepu. Užijte si i vy svůj trénink naplno.

  • Vestavěná paměť až 13 hodin tréninku
  • Připojení Bluetooth Low Energy a ANT +
  • Výdrž baterie až 24 hodin
  • Indikace 5 zón tepové frekvence
  • Funguje přesně na všech tónech pleti
  • Voděodolné provedení IP68

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bluetooth Smart a ANT +

Náramek je skvělý pro použití s chytrými telefony, tablety, sportovními hodinkami a dalším cvičebním vybavením, které podporují Bluetooth Smart nebo ANT+ data o srdeční činnosti.

Dostatek energie

Na tento sporttestr se můžete spolehnout. Vysoká kapacita jeho dobíjecí baterie vám zaručí až 24 nepřetržitého hodin tréninku. A díky třem LED diodám budete navíc vždy vědět, kolik baterie vám ještě zbývá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak funguje?

Rhythm24 opticky měří průtok krve a pohyby těla, aby získal co nejpřesnější data. S jeho dual-mode vysílačem můžete data o vašem tepu přenášet zároveň na vícero ANT+ displejů (Garmin® hodinky, cyklopočítače, fitness vybavení a další) a do vašich chytrých telefonů a hodinek s podporou Bluetooth Smart.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jde to i bez telefonu

Vyrazte na dlouhý běh nebo skočte rovnou do bazénu. Odolná konstrukce se stupněm krytí IP68 zaručuje stejně kvalitní měření jak za sucha, tak v mokrých podmínkách. Telefon pak můžete mít s sebou v kapse nebo ho nechat v tašce u bazénu. S náramkem můžete bez problémů trénovat na vzdálensot až 30 metrů. A pokud ho chcete úplně nechat doma, klidně tak učiňte. Data se budou zaznamenávat do vestavěné paměti, do telefonu je můžete nehrát později.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé pohodlí

Již vás nebude obepínat starý hrudní pás. Pásek Scosche Rhythm24 je prodyšný, měkký a natahovací. Zajistí vám maximální pohodlí. Chcete-li dosáhnout co nejpřesnějšího měření, noste Rhythm24 na předloktí, bicepsu nebo tricepsu a to dostatečně upnutý tak, aby se nepohyboval, ale ne příliš těsně, aby omezoval krevní oběh.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Vodotěsný náramek pro monitor srdečního tepu. Vestavěná paměť až na 13 hodin tréninku. Připojení Bluetooth a ANT+. Baterie s výdrží až 24 hodin. Indikace 5 zón tepové frekvence. Funkční na všech tónech pleti. Vodotěsnost IP68.