VeryFit 130Plus Color DIX05 Green

Značka: VeryFit Náš kód: 100003266052

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

VeryFit 130Plus Color DIX05 Green

Rozhodli jste se začít žít zdravěji? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Tím nejlepším sparing partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nové generace – VeryFit 130Plus Color HR. Celý popis

1187

1 187 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003266052

Popis

Popis produktu

Rozhodli jste se začít žít zdravěji? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Tím nejlepším sparing partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nové generace – VeryFit 130Plus Color HR. Zelený silikonový řemínek tvoří s pouzdrem jednolitý celek, náramek je tak velice příjemný na nošení. Barevný displej je přehledný, funkce na něm se ovládají jediným tlačítkem. Unikátní je i samotné nabíjení – jakmile vyndáte pouzdro z náramku, odhalíte USB konektor, který přímo připojíte k vašemu počítači nebo k powerbance. Odpadá tak neustálé hledání nabíjecího kabelu.

Náramek se připojuje k mobilnímu telefonu pomocí aplikace VeryFitPro, která je kompletně v češtině. O veškerých aktivitách (počet ujitých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy.

FUNKCE:
Monitor srdečního tepu: Integrovaný monitor srdečního tepu měří v malých intervalech 24 hodin denně vaši tepovou frekvenci. Máte tak neustálé informace o tepové frekvenci během dne i během vašeho tréninku.

Celodenní aktivita: Náramek počítá během celého dne počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte. Lze si nastavit u upozornění na dlouhé sezení – kdykoliv bude čas vstát a trochu se protáhnout, náramek vás jemnými vibracemi upozorní.

Režimy pro různé sportovní aktivity: Můžete si vybrat sport, který budete s náramkem na zápěstí provozovat. Na výběr máte běh, chůzi, fitness cvičení, jízdu na koni, turistiku, horolezectví, skákání, basketball, badminton, apod.

Monitor spánku: Náramek automaticky pozná fázi spánku, ve které se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.

Notifikace z mobilního telefonu: Po propojení s vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozím hovoru, SMS, notifikaci s Facebooku, Twiteru, WhatsAppu,… Stačí jen nacházet do deseti metrů od mobilního telefonu.

Ovládání fotoaparátu: K aktivaci spouště stačí stisknout tlačítko na náramku nebo otočit zápěstím.

PARAMETRY:
Kompatibilita s mobilním telefonem: Android 4.4 a vyšší; iOS 7.0 a vyšší
Voděodolnost: IP67 – vhodný pro povrchové plavání
Displej: dotykový; 0,96'' OLED barevný
Baterie: 65 mAh; výdrž v pohotovostním režimu 7 dnů; doba nabíjení 1 – 2 hodiny
Provozní teplota: –10 až +45 °C
Bluetooth: 4.0+EDR; dosah 6 – 10 metrů
Senzor tepové frekvence: Silicon labs Si1142
Pohybový senzor: Kionix kx022–1020
Procesor: Nordic nRF51822


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dámské
Zobrazení času Digitální
Kategorie hodinek tréningové
Materiál pásku Silikon
Materiál těla plast
Voděodolnost

Voděodolnost

100m
Tvar pouzdra hranaté
Barva pásku Zelená
Barva číselníku černá
Sklíčko plastové
Měření tepové frekvence ano
Budík ano
Ukazatel data ano
Šířka 16 mm
Hloubka 11 mm
Výška 24 mm