Apple Watch Series 3 Nike+ 38mm vesmírně šedý hliník s antracitovým/černým Nike sportovním řemínkem

Apple Watch Series 3 Nike+ 38mm vesmírně šedý hliník s antracitovým/černým Nike sportovním řemínkem


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Milujete běhání nebo jízdu na kole? Jediné, co vám vadí je nutnost nosit svůj iPhone všude s sebou? Nechte ho pro tentokrát doma a připněte si na zápěstí hodinky Apple Nike+, při jejichž vývoji značka Apple spolupracovala s jednou z nejinovativnějších sportovních značek – Nike. Celý popis

8569
8 569 Kč
Skladem poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016755081

Popis

Popis produktu

Milujete běhání nebo jízdu na kole? Jediné, co vám vadí je nutnost nosit svůj iPhone všude s sebou? Nechte ho pro tentokrát doma a připněte si na zápěstí hodinky Apple Nike+, při jejichž vývoji značka Apple spolupracovala s jednou z nejinovativnějších sportovních značek – Nike. Jak už bývá u Apple Watch zvykem, pouzdro vyrobené z anodizovaného hliníku (lehký, jako běžný hliník, jen o 60% tvrdší) má stylový hranatý tvar se zaoblenými rohy. Perfektně čitelný displej ukazuje velké číslice v barvě Volt od Nike, jeho součásí je navíc stabilně možnost spuštění aplikace Nike+ Run Club. Displej kryje lehké aluminosilikátové sklo, které je obzvlášť odolné vůči poškrábání a nárazu. Řemínek je vyrobený z odolného lehkého fluoroelastomeru, který navíc „dýchá“ díky třem řadám otvorů. Hodinky se nabíjejí pomocí magnetické nabíječky, která je součástí balení.

GPS

Ať už vyběhnete, vyjedete na kole nebo si jen tak vyrazíte na procházku, Apple Watch díky dokonale přesné GPS měří vzdálenost, vaše tempo a rychlost. Po tréninku si na vašem iPhonu prohlédnete mapu společně s naměřenými údaji.

Aplikace Cvičení.

V aplikaci Cvičení si můžete vybrat z 12 tréninků, jako je plavání, jízda na kole, běhání nebo cvičení na eliptickém trenažéru. Následně si jen určíte cíl a můžete začít cvičit. Můžete si zvolit až pět ukazatelů, které chcete vidět současně, nechat měření při běhu automaticky pozastavovat, a dokonce si označovat úseky. Při tréninku s aplikací Cvičení speciální snímač neustále měří tepovou frekvenci a zobrazuje ji spolu s dalšími důležitými ukazateli. Lze ji i zvýraznit, aby se dala snadno přečíst.

Aplikace Aktivita

Hodinky celý den sledují veškerou fyzickou aktivitu – ať už chodíte po nákupech nebo cvičáte v posilovně. Veškerá aktivita včetně tréninků se započítává do tří kroužků – Stání, Pohyb a Cvičení. Historii kroužků lze sledovat na iPhonu – máte tak jasnou představu o svém pokroku a motivaci k ještě lepším výkonům. Jakmile se hodinkám zdá, že příliš dlouho sedíte, upozorní vás, že by bylo dobré se alespoň trošku projít. Upozornění vám navíc pomohou denně dotáhnout kroužky Sezení, Pohyb a Cvičení až do konce. Své kroužky lze sdílet a porovnávat s přáteli – můžete tak spolu soutěžit a navzájem se hecovat.

Aplikace Zdraví a Dýchání

Snímač na zadní straně Apple Watch měří vaši tepovou frekvenci v průběhu celého dne. Data se odesílají do iPhonu, kde můžete dlouhodobé trendy sledovat v aplikaci Zdraví. Neméně důležitou součástí zdravého životního stylu je správné dýchání. Krásné animace a jemná klepnutí v aplikací Dýchání vás provedou sérií hlubokých nádechů a pomůžou ke zklidnění.

Vlastnosti hodinek Apple Watch Nike+
  • Velikost displeje: 1,65"
  • Rozlišení displeje: 390 × 312 px
  • Dotykový displej: Ano
  • Velikost uložiště: 8 GB
  • Velikost RAM: 0,5 GB
  • Operační systém: Watch OS

Senzory a připojení:

  • Senzory: monitor srdečního tepu, G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor
  • Připojení: Wi-Fi, Bluetooth, GPS

Funkce:

  • Funkce hodinek: Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík
  • Funkce aplikace: Zápis jídelníčku, Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Pánské
Zobrazení času Digitální
Kategorie hodinek tréningové
Materiál pásku Silikon
Materiál těla Hliník
Voděodolnost

Voděodolnost

50m
Tvar pouzdra hranaté
Barva pásku Černá
Barva číselníku černá
Sklíčko plastové
Měření tepové frekvence ano
GPS

GPS

ano
Šířka 33 mm
Hloubka 11.5 mm
Výška 38 mm