Wotchi SmartWatch W21R

78%
Hodnocení: 3,9
Wotchi

Wotchi SmartWatch W21R

78%
Hodnocení: 3,9
Wotchi

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Pokud sháníte stylové smartwatch hodinky, které skvěle vypadají a zároveň disponují užitečnými funkcemi, vsaďte na smartwatch značky Wotchi. V kovovém pouzdře je zasazen dotykový displej, jenž se automaticky rozsvítí při naklonění zápěstí. Pro pohyb v menu stačí klepnout na spodní část displeje. Celý popis

1238
3.9 15
3 110 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 238 Kč
-60%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022505652

Popis

Popis produktu

Pokud sháníte stylové smartwatch hodinky, které skvěle vypadají a zároveň disponují užitečnými funkcemi, vsaďte na smartwatch značky Wotchi.
V kovovém pouzdře je zasazen dotykový displej, jenž se automaticky rozsvítí při naklonění zápěstí. Pro pohyb v menu stačí klepnout na spodní část displeje. Potvrzení či změnu nastavení potvrdíte dlouhým stiskem. Můžete si upravit i jas displeje, díky čemuž budou hodinky dobře čitelné i na slunci.

Hodinky budou vaším parťákem, ať už se rozhodnete běhat v přírodě či na páse, jezdit na kole, zacvičit si na veslovacím trenažéru, eliptickém trenažéru, stepperu či si jen tak vyjít na procházku. Během jednotlivých sportovních režimů je měřena například ušlá vzdálenost, tempo, počet kroků, spálené kalorie či srdeční tep.

Kromě srdečního tepu vám hodinky dokáží změřit krevní tlakMonitorování spánku, odhad spálených kalorií či počítání kroků jsou již samozřejmostí. 

Jakmile propojíte hodinky s mobilním telefonem, pomocí bluetooth, na displeji se vám vždy zobrazí nejnovější zprávy a upozornění ze sociálních sítí. Můžete si nastavit upozornění na příchozí hovor, SMS, notifikace z aplikací – Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Snapchat, Skype, LinkedIn, QQ, Line a WeChat. Pokud rádi pořizujete fotografie, jistě oceníte možnost ovládat fotoaparát skrz hodinky. Nechybí ani stopky, odpočet, upozornění na dlouhé sezení a phone finder.

Přehled funkcí

Měření srdečního tepu

Měření krevního tlaku

Monitorování spánku

Základní sportovní módy

Měření spálených kalorií

Ovládání fotoaparátu mobilního telefonu

Krokoměr

Notifikace z mobilního telefonu

Upozornění na dlouhé sezení

Stopky, odpočet

Kompatibilita
Bluetooth 4.0
Android 4.4 a novější
iOS 9.0 a novější

Hodinky jsou v angličtině.

Hodinky se propojují s aplikací H Band.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dámské, Pánské
Zobrazení času Digitální
Materiál pásku ocel, zlato
Materiál těla kov
Voděodolnost

Voděodolnost

ne
Tvar pouzdra hranaté
Barva pásku Růžově zlatá
Barva číselníku černá
Sklíčko minerální
Měření tepové frekvence ano
Stopky ano
Časovač ano
Šířka pásku 20 mm
Šířka 42 mm
Hloubka 10 mm
Výška 46 mm