XBlitz Interaktivní dětské chytré hodinky s WiFi a GPS lokátorem, Love Me, růžová barva

Hodnocení: 1 1 hodnocení Značka: XBlitz Náš kód: 100002585224

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

XBlitz Interaktivní dětské chytré hodinky s WiFi a GPS lokátorem, Love Me, růžová barva

Interaktivní dětské chytré hodinky s WiFi a GPS lokátorem. Dotykový displej, GSM hovory, chat, záznam aktivit, krokoměr, měření vzdálenosti, zdravotní funkce, monitor spánku, alarmy, funkce SOS, kontrola stavu baterie. Celý popis

1307
1 1

1 307 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002585224

Popis

Popis produktu

Interaktivní dětské chytré hodinky s Wi-Fi a GPS lokátorem, zn. Xblitz Love Me, v růžové barvě.
Moderní hodinky, které každý rodič ocení a každé dítě si je zamiluje. Hlavním účelem dětských chytrých hodinek je umožnit rodičům zjistit a kontrolovat, kde se právě nachází jeho dítě a ujistit se, že je v pořádku.
Hodinky Love Me byly speciálně navrženy pro oboustrannou komunikaci, sledování polohy a aktivit uživatele, ale samozřejmě také pro radost a zábavu. Jsou hravé, zábavné a v atraktivním dětském designu. Dostupné jsou v růžové nebo modré barvě.
Hodinky mají dotykovou obrazovku a řadu funkcí, např. chat, záznam aktivit, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, alarmy a standardní funkce běžných hodinek pro měření a zobrazení času.
Speciální funkcí těchto hodinek je integrovaná Wi-Fi, která umožňuje šetřit mobilní data GSM.
Funkce rodičovská GPS umožňuje sledování aktuálního umístění hodinek (které má Vaše dítě na ruce) na mapě. Systém nainstalovaný uvnitř inteligentního čipu pravidelně přenáší jeho polohu na zvolený telefon. Takto získané informace o aktuální poloze Vašeho dítěte umožňují nepřetržité sledování pohybu dítěte, například cestou do školy, na kroužky, stejně jako při jeho návratu domů.
Zvláštní aplikace v telefonu umožňuje označit bezpečnostní zónu, kterou by dítě nemělo překročit – při opuštění takto stanovené oblasti bude na telefon rodičů zaslán varovný signál.
Bezproblémový přístup ke všem funkcím hodinek zajistí SIM karta s datovým tarifem (velikost micro). Při použití SIM karty bez datového tarifu bude možné provádět telefonní hovory, ale nebude fungovat např. lokalizace hodinek.
Před vložením SIM karty do hodinek prosím ověřte, že není nastaven PIN. Pokud bude SIM karta chráněná PINem, v hodinkách nebude fungovat.
Do mobilního telefonu rodičů je nutné stáhnout aplikaci SeTracker (pro Android nebo iOS).
Funkce „nerušit“ umožňuje nastavení časového intervalu, během něhož bude zablokována komunikace s hodinkami (např. během vyučování).
GSM hovory – hlasové hovory se zprávami ve formě chatu.
Je možné provádět hlasová volání, která reagují na alarm SOS. Funkce SOS umožňuje dětem tísňové volání rodičům.
Slot pro micro SIM kartu je umístěn na boku hodinek, a společně s vestavěným reproduktorem a mikrofonem promění hodinky v minitelefon, pracující v pásmu GSM, který umožňuje provádět a přijímat telefonní hovory. Rodič může posílat textové zprávy ve formě chatu. Komunikace je možná pouze mezi čísly zadanými v adresáři.
Telefonní seznam – seznam zvolených telefonních čísel (maximálně 10), na které může dítě volat a přijímat příchozí hovory. Pro bezpečnost dětí v určitém věku je důležité, aby mohlo snadno komunikovat s rodinou podle potřeby a aby je zároveň nemohl kontaktovat kdokoli cizí. Proto lze nastavit autorizovaný okruh osob, s nimiž děti mohou prostřednictvím těchto hodinek komunikovat.
Vestavěný monitorovací detektor. Rodiče si na svém chytrém telefonu mohou přečíst aktuální polohu (souřadnice GPS) dětských hodinek. Tato funkce je užitečná v případě, že dítě hodinky ztratí, nebo zapomene, kde je odložilo.
Automaticky zasílané informační SMS o nízkém stavu nabití baterie.
Odměny – možnost odesílání graficky znázorněných srdíček, které se dětem zobrazí na obrazovce hodinek jako odměna.
Kompletní ovládání hodinek probíhá pohodlně přes dotykovou obrazovku.
Nabíjení – vestavěná baterie a univerzální USB port pro jednoduchou obsluhu a dobíjení baterie.

Technická specifikace:
- dotyková obrazovka, GSM hlasové volání / hlasové hovory, informační SMS / upozornění SMS, hlasový interkom, budík, vzdálený monitoring / vzdálené sledování, funkce SOS, krokoměr, akcelerometr, kontrola stavu baterie, monitorování bezpečné zóny, funkce vyhledání hodinek, posílání grafických srdíček, GPRS připojení prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítače, lokalizace v reálném čase na základě GPRS, funkce talkback, zdravotní funkce, monitorování spánku, upozornění na sundání hodinek z ruky, upozornění o nízké úrovni nabití baterie
- SIM karta: micro
- lokační technologie: GPS a LBS
- šířka pásma / operační pásmo: GSM. GPRS 850/900/1800/1900 MHz
- kapacita baterie: 400 mAh
- rozměry: 37 × 50 × 16 mm
- hmotnost: 55 g

Upozornění: hlasové příkazy a menu hodinek je dostupné pouze v anglickém jazyce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Dětské
Kategorie hodinek sportovní
Materiál pásku plast
Materiál těla plast
Typ strojku bateriový
Tvar pouzdra oválné
Barva pásku Růžová
Sklíčko plastové
Přezka klasická přezka
GPS

GPS

ano
Budík ano
Šířka 37 mm
Hloubka 16 mm
Výška 50 mm