Brosway Victoria WVIK02 - Dárkový set-27%
2 790 Kč 2 023 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárkový set Brosway je úžasným dárkem, který potěší každou ženu. Samotná krabička už působí dojmem, že máte v rukou opravdový skvost. Po otevření, vás hodinky okouzlí čistě bílým ciferníkem v klasickém stylu, jenž je zdoben zlatými ručičkami a jednoduchými indexy.

Brosway Déco WDC06-24%
2 680 Kč 2 023 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z řady Déco značky Brosway si zamilují všechny ženy, které si potrpí na stylové a zároveň kvalitní doplňky. V ocelovém pouzdře, jenž je opravdu designovou záležitostí, je vsazen stříbrný ciferník, osazený třpytivými zirkony. Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním ocelovým tahem.

Brosway Déco WDC07-24%
3 220 Kč 2 435 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z řady Déco značky Brosway si zamilují všechny ženy, které si potrpí na stylové a zároveň kvalitní doplňky. V ocelovém pouzdře, jenž je opravdu designovou záležitostí, je vsazen zlatý ciferník, osazený třpytivými zirkony. Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním ocelovým tahem.

Brosway Déco WDC09-24%
2 960 Kč 2 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z řady Déco značky Brosway si zamilují všechny ženy, které si potrpí na stylové a zároveň kvalitní doplňky. V ocelovém pouzdře, jenž je opravdu designovou záležitostí, je vsazen tmavě šedý broušený ciferník, osazený třpytivými zirkony. Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním ocelovým tahem.

Brosway Déco WDC11-24%
2 960 Kč 2 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z řady Déco značky Brosway si zamilují všechny ženy, které si potrpí na stylové a zároveň kvalitní doplňky. V ocelovém pouzdře, jenž je opravdu designovou záležitostí, je vsazen hnědý broušený ciferník, osazený třpytivými zirkony. Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním ocelovým tahem.

Brosway Gitana WGI22-36%
2 240 Kč 1 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Model hodinek Gitana značky Brosway. V hladkém ocelovém pouzdře je vsazen ciferník s bílými puntíky na růžovém pozadí. Hodinky pohání quartz bateriový strojek a na zápěstí se připevňují koženým řemínkem ve stejném designu jako ciferník. Dopřejte si módní doplněk, který podtrhne váš styl.

Brosway Pouzdro W2 WRCassW202-22%
1 630 Kč 1 268 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hladké ocelové pouzdro značky Brosway zaujme tím, že si dokoupíte řemínek, a jednoduše si tak vytvoříte vlastní hodinky podle sebe. Černý ciferník je dobře čitelný, díky výrazným číselným indexům a ručičkám. Hodinky pohání quartz bateriový strojek. To vše je kryto odolným minerálním sklíčkem.

Brosway Victoria WVI15K - Dárkový set-30%
2 680 Kč 1 868 Kč

Výprodej

Dárkový set Brosway je úžasným dárkem, který potěší každou ženu. Samotná krabička už působí dojmem, že máte v rukou opravdový skvost. Po otevření, vás hodinky okouzlí bílým ciferníkem, jenž je zdoben třpytivými kamínky a zlatými ručičkami.

Brosway Volano WVO05-24%
2 550 Kč 1 927 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Model hodinek Volano značky Brosway. V hladkém kulatém pozlaceném ocelovém pouzdře je vsazen ciferník v bílé barvě. Hodinky pohání quartz bateriový strojek a na zápěstí se připevňují koženým řemínkem ve světle hnědé barvě. Dopřejte si módní doplněk, který podtrhne váš styl.

Brosway Volano WVO06-36%
3 050 Kč 1 927 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Model hodinek Volano značky Brosway. V hladkém kulatém pozlaceném ocelovém pouzdře je vsazen ciferník v tmavě modré barvě. Hodinky pohání quartz bateriový strojek a na zápěstí se připevňují koženým řemínkem v tmavě modré barvě. Dopřejte si módní doplněk, který podtrhne váš styl.

Brosway Volano WVO11-24%
2 270 Kč 1 721 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte hodinky, které se hodí téměř ke každé příležitosti, pak přestaňte hledat – hodinky Brosway z kolekce Volano si zamilujete na první pohled. Na první pohled vás zaujme modrý ciferník v klasickém stylu, jenž je zdoben pouze jednoduchými ručičkami s indexy.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.