Citizen Eco-Drive Ring AW1231-58A
3 700 Kč

Solárně napájený model hodinek AW1231–58A od značky Citizen vás okouzlí svojí jednoduchostí a čistým provedením. Pouzdro, tah i ciferník jsou ve stříbrném odstínu a ten jim propůjčuje elegantní vzhled.

Citizen Eco-Drive Satellite Wave GPS Super Titanium CC9025-51E
45 800 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří od svých doplňků očekávají tu nejvyšší možnou kvalitu. Jejich tmavý ciferník zdobí ručičky a indexy potažené vrstvou Super LumiNova, která zajišťuje perfektní čitelnost času i za snížené viditelnosti.

Citizen Sapphire Chrono AT2141-52L
7 700 Kč

Pánský model hodinek z dílny Citizen s označením AT2141–52L je vybavený solárně napájeným strojkem Eco-Drive – samodobíjení akumulátoru světlem, safírovým sklíčkem a ocelovým tahem. Na přehledném modrém ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku, 24hodinový ciferník a nechybí ani tachymert.

Citizen Eco-Drive Chrono CA0690-88L
6 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte doplněk, vhodný pro každou příležitost, pak vsaďte na hodinky Citizen. Na modrém ciferníku vás upoutá vzor kompasu, tři chronografy s funkcí stopek, ukazatelem 24h času a datumovka na standardní pozici tří hodin. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z nejkvalitnější oceli.

Citizen Eco-Drive Chrono CA0695-84E
6 900 Kč

Pokud hledáte doplněk, vhodný pro každou příležitost, pak vsaďte na hodinky Citizen. Na černém ciferníku vás upoutá vzor kompasu, tři chronografy s funkcí stopek, ukazatelem 24h času a datumovka na standardní pozici tří hodin.

Citizen Eco-Drive Sport AT2141-87E
7 700 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už si obléknete formální oblek nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny oblíbené značky Citizen váš outfit vždy dokonale doplní. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani datumovka na pozici 4.

Citizen Eco-Drive Classic BM7251-53L
5 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánský model hodinek z dílny Citizen s označením BM7251–53L je vybavený solárně napájeným strojkem Eco-Drive – samodobíjení akumulátoru světlem, safírovým sklíčkem a ocelovým tahem. Na přehledném tmavě modrém ciferníku najdete datumovku a jednodcuhé stříbrné indexy.

Citizen Promaster Marine Automatic Diver`s NY0084-89EE
6 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Promaster z dílny značky Citizen jsou speciálně určené pro všechny pány, kteří od svých hodinek očekávají tu nejvyšší možnou kvalitu. Jejich černý ciferník zdobí ručičky a indexy potažené vrstvou Super LumiNova, která po nasvícení zajišťuje perfektní čitelnost času i v úplné tmě.

Citizen Automatic Sport NH8380-15EE
5 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Automatické hodinky značky Citizen zaujmou všechny muže, kteří hledají stylový doplněk. Na černém ciferníku se skvěle vyjímají ručičky a indexy se silnou luminiscencí SuperLuminova a datumovka s ukazatelem dne v týdnu.

Citizen Eco-Drive Elegant BM7108-81E
5 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Jejich ciferník v černé barvě sází na klasický vzhled – zdobí ho dobře čitelné ručičky a číslice potažené vrstvou Super Luminova, nechybí ani nezbytná datumovka.

Citizen Eco-Drive Radio Controlled CB0010-88L
9 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky od oblíbené značky Citizen vám jistě padnou do oka na první pohled. Mají tmavý ciferník se stříbrnými ručičkami a indexy a datumovkou. Na zápěstí si hodinky, které jsou solárně napájeny, připnete pomocí ocelového tahu.

Citizen Eco-Drive Sport CA4420-13L
5 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na doplňky té nejvyšší kvality. Na modrém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek, ukazatelem 24h času a datumovka.

Citizen Ladies Radiocontrolled FC0010-55D
12 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rádiově řízené dámské hodinky značky Citizen překypují detaily. Do ocelového pouzdra je vložen ciferník se třemi chronografy s funkcí ukazatele odpoledne/dopoledne, dne v týdnu a 24 hodinového ciferníku. Po celém obvodu ciferníku jsou zkratky světových velkoměst v různých časových zónách.

Citizen Promaster Eco-Drive Promaster Marine Titanium BN0201-88L
9 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na stylové doplňky a zároveň očekává nejvyšší kvalitu. Hodinky z řady Promaster potěší zejména potápěče nebo milovníky vodních sportů, díky skvělé vodotěsnosti 20 ATM.

Citizen Eco-Drive Bluetooth Smartwatch BZ1020-14L
14 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytré hodinky vládnou světu. Objevte jejich kouzlo i vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny inovátorské značky Citizen. Jejich tmavě modrý ciferník kryje safírové sklíčko, které je odolnější proti poškrábání a i po letech nošení si zachovává brilantní lesk.

Citizen Eco-Drive EW2440-88A
4 800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v elegantních, a zároveň vysoce kvalitních doplňcích. Jejich stříbrný ciferník působí velice jemným dojmem – zdobí ho úzké ručičky, indexy a číslice, nechybí ani nezbytná datumovka.

Citizen Eco-Drive Sport BM7451-89E
4 400 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Jejich ciferník v černé barvě je perfektně čitelný díky luminiscenční vrstvě, kterou byly potaženy ručičky s výraznými indexy. Nechybí ani nezbytná datumovka.

Citizen Eco-Drive Super Titanium CA0650-82F
9 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Citizen jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana. Jejich černý ciferník s vertikálním vzorem zaujme na první pohled špičatými ručičkami a indexy, které celku dodávají efektivní plastický vzhled. Nechybí ani datumovka umístěná na pozici 3.

Citizen Promaster Marine Automatic Diver`s Super Titanium NY0100-50XE
11 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Promaster z dílny značky Citizen jsou speciálně určené pro všechny pány, kteří od svých hodinek očekávají tu nejvyšší možnou kvalitu. Jejich zelený ciferník zdobí ručičky a indexy potažené vrstvou Super LumiNova, která po nasvícení zajišťuje perfektní čitelnost času i v úplné tmě.

Citizen Quartz Elegant EL3040-80A
2 800 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte stylový doplněk vysoké kvality, který váš outfit navíc skvěle oživí, vsaďte na hodinky japonské značky Citizen. Celostříbrné provedení upoutá na první pohled a Swarovski křišťály, umístěny na pouzdře, se oslnivě zatřpytí při každém vašem pohybu.

Citizen Eco-Drive BM7400-12L
4 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich tmavě modrý ciferník zdobí perfektně čitelné ručičky a indexy, nechybí ani datumovka na pozici 3. S ciferníkem barevně ladí řemínek z hladké kůže.

Citizen Eco-Drive Classic BM7251-88E
5 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánský model hodinek z dílny Citizen s označením BM7251–88A je vybavený solárně napájeným strojkem Eco-Drive – samodobíjení akumulátoru světlem, safírovým sklíčkem a ocelovým tahem. Na přehledném černém ciferníku najdete datumovku a jednodcuhé stříbrné indexy.

Citizen Eco-Drive Elegant EM0504-81A
4 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v elegantních, a zároveň vysoce kvalitních doplňcích. Jejich ciferník působí velice něžným dojmem – zdobí ho jemné ručičky a indexy ve zlaté barvě.

Citizen Eco-Drive Sport Chronograph AT2465-18E
6 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na doplňky té nejvyšší kvality. Na černém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek, ukazatelem 24h času a datumovka.

Citizen Eco-Drive Super Titanium BM7470-84L
6 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Na ciferníku se vyjímají luminiscenční ručičky s indexy, které, po nasvícení, zajistí perfektní čitelnost i ve tmě. Nechybí ani nezbytná datumovka.

Citizen Eco-Drive Super Titanium Radio Controlled CB0190-84L
13 800 Kč

Novinka

Elegatní model luxusních hodinek Citizen je jako dělaný pro každého muže, který si potrpí na to nejlepší. Hodinky jsou vybaveny solárním napájením Eco-Drive, díky čemuž vám odpadá starost ohledně výměny baterie. Rezerva chodu činí 6 měsíců při odložení hodinek do naprosté tmy.

Citizen AQ Basic BF2011-51AE
2 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky značky Citizen s označením BF2011–51AE v celostříbrném provedení jsou elegantním kouskem, který by neměl chybět na vašem zápěstí. Jednoduchý a přehledný ciferník zobrazuje čas, datum a i den v týdnu. Tento kvalitní model získáte s pětiletou zárukou a k mání je za příznivou cenu. AT8110–61E.

Citizen AQ Basic BF2011-51EE
2 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky značky Citizen s označením BF2011–51EE v celostříbrném provedení s černým ciferníkem jsou elegantním kouskem, který by neměl chybět na vašem zápěstí. Jednoduchý a přehledný ciferník zobrazuje čas, datum a i den v týdnu.

Citizen Eco-Drive Elegance EM0687-89P
4 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny dámy, co si potrpí na stylové a velmi kvalitní doplňky. Jejich ciferník v champagne odstínu zdobí elegantní ručičky s jednoduchými indexy. Hodinky si na zápěstí připnete dokonale přizpůsobivým milánským tahem.

Citizen Eco-Drive Promaster Pilot Radio Controlled CB5860-86E
13 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro každého náročného gentlemana, který potřebuje mít neustále informace o atomově přesném času, hodinky jsou totiž rádiově řízené a přijímají signál z vysílačů v Evropě, USA, Japonsku a Číně.

Citizen Eco-Drive Radio Controlled FC0014-54A
13 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky od oblíbené značky Citizen vám jistě padnou do oka na první pohled. Mají světlý ciferník s růžově zlatými detaily a nepostradatelnou datumovkou. Na zápěstí si hodinky, které jsou solárně napájeny, připnete pomocí ocelového tahu.

Citizen Eco-Drive Sport AT2393-17H
6 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na doplňky té nejvyšší kvality. Na šedém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek, ukazatelem 24h času a datumovka na pozici čtyř hodin.

Citizen Eco-Drive Sport AT2396-86E
6 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na doplňky té nejvyšší kvality. Na černém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek, ukazatelem 24h času a datumovka na pozici čtyř hodin.

Citizen Eco-Drive Super Titanium BM6930-57E
6 400 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří od svých hodinek očekávají nejen elegantní vzhled, ale i vysokou odolnost.

Citizen Eco-Drive Super Titanium BM7470-84E
6 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Na ciferníku se vyjímají luminiscenční ručičky s indexy, které, po nasvícení, zajistí perfektní čitelnost i ve tmě. Nechybí ani nezbytná datumovka.

Citizen AQ Basic BF2018-52EE
2 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana. Jejich černý ciferník lemovaný jemným vzorem zaujme na první pohled špičatými ručičkami a indexy, které celku dodávají nepřehlédnutelný vzhled. Určitě oceníte okénko s datumovkou a dnem v týdnu na pozici 3.

Citizen Basic Automatic NJ0100-89L
4 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už si obléknete formální oblek nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny značky Citizen vás vždy promění v dokonalého gentlemana. Jejich modrý ciferník je velice přehledný, zdobí ho luminiscenční ručičky a indexy, nechybí ani datumovka na pozici 3.

Citizen Basic Eco-Drive BM7460-88H
4 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Na ciferníku se vyjímají elegantní ručičky s indexy, díky kterým se hodinky budou hodit i k formálnějšímu outfitu. Nechybí ani nezbytná datumovka na pozici třech hodin.

Citizen Basic Eco-Drive BM7463-12A
4 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Na ciferníku se vyjímají elegantní ručičky s indexy, díky kterým se hodinky budou hodit i k formálnějšímu outfitu. Nechybí ani nezbytná datumovka na pozici třech hodin.

Citizen Eco-Drive Basic Quartz BI5002-57P
2 800 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Solárně napájený model hodinek od značky Citizen vás okouzlí svojí jednoduchostí a čistým provedením. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z ušlechtilé oceli. Zlatý ciferník v minimalistickém stylu doplňuje užitečná datumovka na pozici tří hodin.

Citizen Eco-Drive BM7407-81H
4 800 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na stylové doplňky a zároveň očekává nejvyšší kvalitu. Na černém ciferníku se vyjímají zlacené ručičky, jednoduché indexy a datumovka na pozici tří hodin.

Citizen Eco-Drive Elegant BM7108-81L
5 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Jejich ciferník v modré barvě sází na klasický vzhled – zdobí ho dobře čitelné ručičky a číslice potažené vrstvou Super Luminova, nechybí ani nezbytná datumovka.

Citizen Eco-Drive Super Titanium BM7360-82L
6 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří od svých hodinek očekávají nejen elegantní vzhled, ale i vysokou odolnost.

Citizen Elegant Eco-Drive BV1111-75E
5 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasové eleganci. Na ciferníku se vyjímají elegantní ručičky s indexy, díky kterým se hodinky budou hodit i k formálnějšímu outfitu.

Citizen Promaster Eco-Drive Promaster Marine Titanium BN0200-81E
9 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na stylové doplňky a zároveň očekává nejvyšší kvalitu. Hodinky z řady Promaster potěší zejména potápěče nebo milovníky vodních sportů, díky skvělé vodotěsnosti 20 ATM.

Citizen Promaster Eco-Drive Promaster Marine Titanium BN0205-10L
9 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Citizen jsou jako dělané pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na stylové doplňky a zároveň očekává nejvyšší kvalitu. Hodinky z řady Promaster potěší zejména potápěče nebo milovníky vodních sportů, díky skvělé vodotěsnosti 20 ATM.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.