Diesel MS9 DZ 4470

Diesel MS9 DZ 4470

Hodnocení: 4,9
5 300 Kč 3 110 Kč

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel si na první pohled zamilují všichni muži se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich pouzdro z ušlechtilé oceli působí opravdu masivně. Netradiční je i umístění korunek – nachází se na levé straně pouzdra.

Diesel Rasp DZ 1807
4 540 Kč 2 694 Kč

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel váš outfit povýší na úplně novou úroveň. Jejich ocelové PVD pouzdro působí masivním dojmem a v návaznosti na silikonový řemínek tvoří bezchybný celek. Celočerné provedení rozbíjejí akorát luminiscenční ručičky, které zaručí dobrou čitelnost i ve tmě.

Diesel Full Guard 2.5 DZT2008
8 870 Kč 7 390 Kč

Ať už vyrazíte kamkoliv, chytré hodinky Diesel budou spolehlivým společníkem v každé situaci. Pouzdro, vyrobeno z kvalitní oceli, navazuje na řemínek z pravé kůže, který se příjemně nosí. Pokud si chcete řemínek vyměnit, stačí ho jednoduše odepnout.

Diesel Mega Chief DZ 4343
7 650 Kč 3 490 Kč

Velké pánské hodinky Diesel pro opravdové chlapy. Tyto hodinky s hnědým koženým řemínkem skvěle podtrhnou váš styl. Vemte je k tričku, mikině nebo sportovní košili a sami uvidíte jak zabodujute nejen u žen :-).

Diesel Axial Smartwatch DZT2014
9 990 Kč 8 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už vyrazíte kamkoliv, chytré hodinky Diesel budou spolehlivým společníkem v každé situaci. Pouzdro, vyrobeno z kvalitní oceli, navazuje na řemínek z pravé kůže, který se příjemně nosí.  Dotykový displej nabízí výbornou čitelnost, dobré pozorovací úhly a velké množství přednastavených ciferníků.

Diesel Double Down DZ1436
2 630 Kč 1 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílé hodinky se snad nikdy neomrzí. Hodí se opravdu ke všemu a díky své výraznosti na opálené pokožce jsou tou správnou volbou pro letní sezónu. Propadněte bílému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny kultovní značky Diesel.

Diesel Mega Chief DZ4290
5 970 Kč 3 290 Kč

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel si na první pohled zamilují všichni muži se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich pouzdro z ušlechtilé oceli působí opravdu masivně; tento dojem umocňuje i kryt korunky zasahující do ciferníku.

Diesel Mega Chief DZ4464
6 210 Kč 4 345 Kč

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel si na první pohled zamilují všichni muži se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich pouzdro z ušlechtilé oceli působí opravdu masivně; tento dojem umocňuje i kryt korunky zasahující do ciferníku.

Diesel Armbar DZ1866
4 650 Kč 3 255 Kč

Hodinky z dílny značky Diesel jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v módních doplňcích. Jejich detailní ciferník kryje kvalitní minerální sklíčko. Výrazné ručičky a indexy zajišťují perfektní čitelnost času. Nechybí ani nezbytná datumovka na třetí pozici.

Diesel Crusher DZ1901
3 899 Kč 2 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální hodinky z dílny módní značky Diesel uspokojí každého muže, který má v oblibě nepřehlédnutelné doplňky. Obvod pouzdra neunikne pozornosti, díky svému zlacení. Přehledný displej zobrazuje aktuální čas, datum a kalendář. Nechybí ani stopky, odpočet či duální čas.

Diesel DZ1861
3 870 Kč 2 709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky Diesel jsou dobrou volbou, pokud hledáte doplněk, který se hodí pro každodenní nošení. Ciferník poutá pozornost svou tyrkysovou barvou. Obsahuje pouze drobné indexy, datumovku a ručičky s luminiscenční vrstvou.

Diesel Gris DZ1897
5 380 Kč 2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Gris z dílny značky Diesel jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich ciferník v černé barvě vás na první pohled zaujme výraznými ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času, potěší i datumovka na pozici 3.

Diesel MS9 DZ 4506
6 350 Kč 3 742 Kč

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel si na první pohled zamilují všichni muži se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich modré pouzdro z ušlechtilé oceli působí opravdu masivně. Netradiční je i umístění korunek – nachází se na levé straně pouzdra.

Diesel MS9 DZ 4507
6 350 Kč 3 742 Kč

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel si na první pohled zamilují všichni muži se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich černé pouzdro z ušlechtilé oceli působí opravdu masivně. Netradiční je i umístění korunek – nachází se na levé straně pouzdra.

Diesel Rasp DZ1761
5 440 Kč 3 390 Kč

Hodinky z dílny značky Diesel nikdy nešly s davem. Jejich masívní vzhled a originální design si oblíbily miliony mužů po celém světě. Jakmile vám padne zrak na hodinky z kolekce Rasp, zařadíte se mezi obdivovatele Dieselu i vy.

Diesel Rasp DZ1802
3 850 Kč 2 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jestliže máte v oblibě netradiční a originální design, pak si určitě oblíbíte módní značku Diesel. Šedé pouzdro vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli zaujme svým vloženým ciferníkem s přehlednými indexy a efektní vteřinovou ručičkou ve žluté barvě.

Diesel Rasp DZ1860
4 650 Kč 3 255 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel váš outfit povýší na úplně novou úroveň. Jejich ocelové PVD pouzdro působí masivním dojmem a v návaznosti na kožený řemínek tvoří bezchybný celek. Ručičky a indexy zajišťují perfektní čitelnost času.

Diesel Flare DZ5520
5 800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Libujete si v luxusních módních doplňcích? Nechte se okouzlit modelem hodinek z řady Flare od módní značky Diesel. Zcela jistě se nadchnete pro originální design ciferníku, který je jinak ozdoben pouze růžovými ručičkami s luminiscenčními proužky.

Diesel Griffed DZ4519
6 850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky Griffed od značky Diesel si zamiluje každý muž, který si libuje v luxusních doplňcích. Součástí barevného ciferníku jsou tři chronografy s funkcí stopek a ukazatele 24 hodinového času, nalezneme zde také užitečnou datumovku.

Diesel Ironside DZ 4398
9 540 Kč 6 678 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Diesel si získaly celou řadu obdivovatelů díky svému nezaměnitelnému designu, který u jiné značky nenajdete. Propadněte jejich kouzlu i vy a ozdobte se originálním kouskem.

Diesel Mega Chief DZ4329
7 035 Kč 3 999 Kč

Nezbytný doplněk pro pořádného chlapa, který se nebojí skočit do života po hlavě – přesně takové jsou hodinky Mega Chief z dílny značky Diesel. Jejich ciferník v příjemné modré barvě zdobí tři chronografy s funkcí stopek, nechybí ani datumovka umístěná na pozici 3.

Diesel MS9 Chrono DZ4483
5 688 Kč 3 982 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento model hodinek z dílny módní značky Diesel uspokojí každého muže, který má v oblibě hodinky s mnoha prvky. Součástí ciferníku jsou tři praktické chronografy a datumovka na deváté pozici. Díky ručičkám s luminiscenčními proužky budete mít přehled o čase i v úplné tmě.

Diesel MS9 Chrono DZ4516
6 370 Kč 3 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento model hodinek z dílny módní značky Diesel uspokojí každého muže, který má v oblibě hodinky s mnoha prvky. Součástí ciferníku jsou tři praktické chronografy a datumovka na deváté pozici. Díky ručičkám s luminiscenčními proužky budete mít přehled o čase i za ztížených světelných podmínek.

Diesel MS9 DZ1864
5 688 Kč 3 980 Kč

Pánské hodinky Diesel jsou dobrou volbou, pokud hledáte doplněk, který se hodí pro každodenní nošení. Do ocelového pouzdra je vložen minimalistický ciferník, který obsahuje pouze drobné indexy, datumovku a ručičky s luminiscenční vrstvou.

Diesel Overflow DZ 4203
6 300 Kč 3 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velké pánské hodinky Diesel jsou jako stvořené pro opravdové chlapy. Na ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek, luminiscenční ručičky s indexy a nechybí ani užitečná datumovka. Na zápěstí se připínají kvalitním ocelovým tahem.

Diesel Overflow DZ4297
5 440 Kč 3 488 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel si na první pohled zamilují všichni muži se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich zlacené pouzdro z ušlechtilé oceli působí opravdu masivně; tento dojem umocňuje i kryt korunky zasahující do ciferníku.

Diesel Rasp DZ1764
4 220 Kč 2 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Diesel váš outfit povýší na úplně novou úroveň. Jejich ocelové PVD pouzdro působí masivním dojmem a v návaznosti na kožený řemínek tvoří bezchybný celek. Ručičky a indexy zajišťují perfektní čitelnost času.

Diesel Rasp DZ1843
4 650 Kč 3 255 Kč

Jestliže máte v oblibě netradiční a originální design, pak si určitě oblíbíte módní značku Diesel.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.